GM5BW96371A
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GM5BW96371A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GM5BW96371A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GM5BW96371A |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED 4PLCC SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | GM5BW96371A |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED 4PLCC SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4779 pcs |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Bangos ilgis - didžiausias | - |
| Bangos ilgis - dominuojantis | - |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | - |
| Žiūrėjimo kampas | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 4-PLCC |
| Dydis / Matmenys | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Serija | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 4-PLCC |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Millicandela Reitingas | - |
| Objektyvo skaidrumas | - |
| Objektyvo stilius / dydis | - |
| Objektyvo spalva | - |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis (maks.) | 1.90mm |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | LED Indication - Discrete 4-PLCC |
| Dabartinis testas | - |
| Konfigūracija | - |
| Spalva | - |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4779 Sharp Microelectronics GM5BW96371A gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
GM5BW96381A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED WHITE 4PLCC SMD - Sandelyje:
5659
- Dalis Nr.:
GM5BW97331A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Sandelyje:
4198
- Dalis Nr.:
GM5BW05330A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED PSUEDO WHITE SMD - Sandelyje:
5814
- Dalis Nr.:
GM5BW05330AC - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
LED PSUEDO RBG SMD - Sandelyje:
4459
- Dalis Nr.:
GM5BW96380A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED WHITE CHIP SMD - Sandelyje:
4569
- Dalis Nr.:
GM5BW96385A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED WHITE SMD - Sandelyje:
4071
- Dalis Nr.:
GM5BW05341A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COOL WHITE SMD - Sandelyje:
5112
- Dalis Nr.:
GM5BW05340AC - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED WHITE SMD - Sandelyje:
5054
- Dalis Nr.:
GM5BW05310A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED WHITE 4CD 5X5 SMD - Sandelyje:
5671
- Dalis Nr.:
GM5BW97332A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Sandelyje:
5469
- Dalis Nr.:
GM5BW97333A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Sandelyje:
5825
- Dalis Nr.:
GM5BW94320A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED WHITE SMD - Sandelyje:
4438
- Dalis Nr.:
GM5BW96382A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COOL WHITE DIFF 2PLCC SMD - Sandelyje:
5570
- Dalis Nr.:
GM5BW01300A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED WHITE SMD - Sandelyje:
45670
- Dalis Nr.:
GM5BW96320A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COOL WHITE SMD - Sandelyje:
4000
- Dalis Nr.:
GM5BW05340A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED WHITE SMD - Sandelyje:
4125
- Dalis Nr.:
GM5BW97330A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Sandelyje:
4137
- Dalis Nr.:
GM5GC96270A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED GREEN SMD - Sandelyje:
4064
- Dalis Nr.:
GM5BD96C22A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED 4PLCC SMD - Sandelyje:
5349
- Dalis Nr.:
GM5EG95200A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED GREEN CLEAR 3528 SMD - Sandelyje:
5844

