GM1JR35200AE
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GM1JR35200AE su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GM1JR35200AE su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GM1JR35200AE |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED RED CLEAR 1608 SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | GM1JR35200AE |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED RED CLEAR 1608 SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 4152 pcs |
| Duomenų lapas | GM1Jx35200AE Series |
| Prekės nuotrauka | GM1JR35200AE.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Bangos ilgis - didžiausias | 639nm |
| Bangos ilgis - dominuojantis | 631nm |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 2V |
| Žiūrėjimo kampas | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 1608 |
| Dydis / Matmenys | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Serija | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 0603 (1608 Metric) |
| Kiti vardai | 425-1810-2 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Millicandela Reitingas | 15mcd |
| Objektyvo skaidrumas | Clear |
| Objektyvo stilius / dydis | Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.80mm |
| Objektyvo spalva | Colorless |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Aukštis (maks.) | 0.40mm |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | Red 631nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) |
| Dabartinis testas | 5mA |
| Konfigūracija | Standard |
| Spalva | Red |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4152 Sharp Microelectronics GM1JR35200AE gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
GM1JS35200AE - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED ORANGE CLEAR 1608 SMD - Sandelyje:
5840
- Dalis Nr.:
GM1JJ35200AE - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED ORANGE CLEAR 1608 SMD - Sandelyje:
4023
- Dalis Nr.:
GM1WA55360A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED RGB 628NM 528NM 472NM 1616 - Sandelyje:
4368
- Dalis Nr.:
GM1HY55200A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED YELLOW CLEAR 1608 SMD - Sandelyje:
4818
- Dalis Nr.:
GM1JER80301A - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
LED YELLOW/GREEN 1608 SMD - Sandelyje:
5176
- Dalis Nr.:
GM1HD55200M - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED RED 1608 SMD - Sandelyje:
5710
- Dalis Nr.:
GM1EG55200A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED GREEN CLEAR 1608 SMD - Sandelyje:
5948
- Dalis Nr.:
GM1JE35200AE - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED GREEN 1608 SMD - Sandelyje:
4222
- Dalis Nr.:
GM1WA55321A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED RGB 1616 SMD - Sandelyje:
4135
- Dalis Nr.:
GM1HD55200A - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
LED RED CLEAR 1608 SMD - Sandelyje:
5678
- Dalis Nr.:
GM1JV35200AE - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED AMBER CLEAR 1608 SMD - Sandelyje:
4499
- Dalis Nr.:
GM1WA55311A - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
LED RGB 1616 SMD - Sandelyje:
41710
- Dalis Nr.:
GM1WA08350A - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
LED BLUE/GRN/ORG 1616 SMD - Sandelyje:
4445
- Dalis Nr.:
GM1JV35221AE - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED AMBER 1608 SMD - Sandelyje:
4914
- Dalis Nr.:
GM1EG55200M - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED YELLOW/GREEN CHIP SMD - Sandelyje:
4479
- Dalis Nr.:
GM1JE35200AZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED YELLOW/GREEN 1608 SMD - Sandelyje:
5216
- Dalis Nr.:
GM1JV35200AZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED AMBER 1608 SMD - Sandelyje:
4974
- Dalis Nr.:
GM1WA55310A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED RED/GRN/BLU 1616 SMD - Sandelyje:
4517
- Dalis Nr.:
GM1CW35200A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED PSUEDO WHITE CHIP SMD - Sandelyje:
5933
- Dalis Nr.:
GM1WA80350A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED BLUE/GREEN/ORG CLR CHIP SMD - Sandelyje:
45528
