GL100MN3MP
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GL100MN3MP su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GL100MN3MP su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GL100MN3MP |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | EMITTER IR 940NM 50MA SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | GL100MN3MP |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | EMITTER IR 940NM 50MA SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4730 pcs |
| Duomenų lapas | GL100MN3MPx |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Bangos ilgis | 940nm |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 1.25V |
| Žiūrėjimo kampas | 18° |
| Įveskite | Infrared (IR) |
| Serija | - |
| Šviesos intensyvumas (ty) min @ if | 3mW/sr @ 20mA |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 2-SMD, No Lead |
| Orientacija | Top View |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Montavimo tipas | Surface Mount, Right Angle |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Infrared (IR) Emitter 940nm 1.25V 50mA 3mW/sr @ 20mA 18° 2-SMD, No Lead |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 50mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4730 Sharp Microelectronics GL100MN3MP gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
GL100MN1MP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Sandelyje:
4900
- Dalis Nr.:
GL102F33IDT - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Sandelyje:
184176
- Dalis Nr.:
GL100F35CDT - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Sandelyje:
189261
- Dalis Nr.:
GL100F35IET - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Sandelyje:
207262
- Dalis Nr.:
GL102F23CET - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Sandelyje:
210310
- Dalis Nr.:
GL102F23IDT - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Sandelyje:
224640
- Dalis Nr.:
GL102F33CDT - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Sandelyje:
204317
- Dalis Nr.:
GL102F23CDT - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Sandelyje:
232989
- Dalis Nr.:
GL102E9J - Gamintojai:
U.S. Sensor - apibūdinimas:
THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD - Sandelyje:
70918
- Dalis Nr.:
GL100MN0MP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Sandelyje:
5741
- Dalis Nr.:
GL100F35IDT - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Sandelyje:
215670
- Dalis Nr.:
GL100MN0MP1 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Sandelyje:
5799
- Dalis Nr.:
GL100MN3MP1 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Sandelyje:
5909
- Dalis Nr.:
GL102E5J - Gamintojai:
U.S. Sensor - apibūdinimas:
THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD - Sandelyje:
70711
- Dalis Nr.:
GL102F33CET - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Sandelyje:
214549
- Dalis Nr.:
GL100MN1MP1 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Sandelyje:
4529
- Dalis Nr.:
GL100MD1MP1 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Sandelyje:
4456
- Dalis Nr.:
GL102F23IET - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - Sandelyje:
215702
- Dalis Nr.:
GL100MD0MP1 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - Sandelyje:
5752
- Dalis Nr.:
GL100F35CET - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - Sandelyje:
182835

