CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1051-S
Schurter
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1051-S su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1051-S su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1051-S |
|---|---|
| Gamintojas | Schurter |
| apibūdinimas | SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1051-S |
|---|---|
| Gamintojas | Schurter |
| apibūdinimas | SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4073 pcs |
| Duomenų lapas | CPS Series Datasheet |
| Kategorija | Jungikliai |
| Įtampos įvertinimas - DC | 60V |
| Įtampos įvertinimas - AC | 42V |
| Įveskite | Capacitive, Illuminated |
| Nutraukimo stilius | Wire Leads |
| Perjungti funkciją | Off-Mom |
| Serija | CPS |
| Panel Cutout Matmenys | Circular - 19.10mm Dia |
| Pakuotė | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 60°C |
| Montavimo tipas | Panel Mount, Front |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mechaninis gyvenimas | - |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | 5 ~ 28 VDC |
| Apšvietimo tipas, spalva | LED, Blue/Cyan |
| funkcijos | Ceramic Actuator, Finger Guide, Percentage Symbol |
| Elektros gyvenimas | - |
| Išsamus aprašymas | Pushbutton Switch SPST-NO Capacitive, Illuminated Panel Mount, Front |
| Dabartinis įvertinimas | 100mA (AC/DC) |
| Spalva - pavara / kamštis | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Grandinė | SPST-NO |
| Pavaros tipas | Round, Button, Flush |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Schurter serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4073 Schurter CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1051-S gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
LM3S9B92-IQC80-C3T - Gamintojai:
N/A - apibūdinimas:
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP - Sandelyje:
4231

