OD4010-05LSS01A
Orion Fans
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite OD4010-05LSS01A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite OD4010-05LSS01A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | OD4010-05LSS01A |
|---|---|
| Gamintojas | Orion Fans |
| apibūdinimas | FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 520 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.264 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | OD4010-05LSS01A |
|---|---|
| Gamintojas | Orion Fans |
| apibūdinimas | FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 15024 pcs |
| Duomenų lapas | AC,DC Part Number GuideOD4010 Series DatasheetOrion Fan CatalogCircuit Diagrams |
| Prekės nuotrauka | OD4010-05LSS01A.jpg |
| Kategorija | Ventiliatoriai, terminis valdymas |
| Plotis | 10.50mm |
| Svoris | - |
| Įtampos diapazonas | 4 ~ 7VDC |
| Įtampa - Įvertinta | 5VDC |
| Nutraukimas | 3 Wire Leads |
| Statinis slėgis | 0.060 in H2O (14.9 Pa) |
| Dydis / Matmenys | Square - 40mm L x 40mm H |
| Serija | OD4010 |
| RPM | 4200 RPM |
| Kiti vardai | OD4010-05LSS01AX OD401005LSS01A |
| Darbinė temperatūra | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Triukšmas | 14.0 dB |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiaga - rėmas | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Medžiaga - ašmenys | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Lifetime @ Temp. | 30000 Hrs @ 45°C |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| funkcijos | Speed Sensor (Tach) |
| Ventiliatoriaus tipas | Tubeaxial |
| Dabartinis įvertinimas | 0.070A |
| Guolių tipas | Sealed Sleeve |
| Patvirtinimai | cURus, TUV |
| Oro srautas | 5.0 CFM (0.140m³/min) |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Orion Fans serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 15024 Orion Fans OD4010-05LSS01A gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
OD4010-05MSS02A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
15225
- Dalis Nr.:
OD4010-05LSS02A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
14462
- Dalis Nr.:
OD4010-05LB - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
11827
- Dalis Nr.:
OD4010-12HB - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Sandelyje:
12975
- Dalis Nr.:
OD4010-05LB02A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
9456
- Dalis Nr.:
OD4010-05LS01A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
10853
- Dalis Nr.:
OD4010-05MB02A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
10987
- Dalis Nr.:
OD4010-05HSS02A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
15680
- Dalis Nr.:
OD4010-05LS - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
13742
- Dalis Nr.:
OD4010-05MB01A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
8919
- Dalis Nr.:
OD4010-05MSS - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
25545
- Dalis Nr.:
OD4010-05MS - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
16571
- Dalis Nr.:
OD4010-05HSS - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
28731
- Dalis Nr.:
OD4010-05MS01A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
10507
- Dalis Nr.:
OD4010-05MS02A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
9850
- Dalis Nr.:
OD4010-05LSS - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
21919
- Dalis Nr.:
OD4010-05LS02A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
9567
- Dalis Nr.:
OD4010-05MB - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
13198
- Dalis Nr.:
OD4010-05LB01A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
8628
- Dalis Nr.:
OD4010-05HSS01A - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Sandelyje:
13840
