UTS1V220MDD1TP
Nichicon
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite UTS1V220MDD1TP su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite UTS1V220MDD1TP su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | UTS1V220MDD1TP |
|---|---|
| Gamintojas | Nichicon |
| apibūdinimas | CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 2000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.07 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | UTS1V220MDD1TP |
|---|---|
| Gamintojas | Nichicon |
| apibūdinimas | CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 340933 pcs |
| Duomenų lapas | TS Series DatasheetMiniature Type Taping Spec |
| Prekės nuotrauka | UTS1V220MDD1TP.jpg |
| Kategorija | Kondensatoriai |
| Įtampa - Įvertinta | 35V |
| Tolerancija | ±20% |
| Paviršiaus kalno žemės dydis | - |
| Dydis / Matmenys | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serija | UTS |
| Sraigtasparnis @ žemos dažnio | 38mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 76mA @ 100kHz |
| Reitingai | - |
| Polarizacija | Polar |
| Pakuotė | Tape & Box (TB) |
| Paketas / dėžutė | Radial, Can |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| "Lead Spacing" | 0.098" (2.50mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.315" (8.00mm) |
| ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) | - |
| Išsamus aprašymas | 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| Talpa | 22µF |
| Programos | General Purpose |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Nichicon serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 340933 Nichicon UTS1V220MDD1TP gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
UTS250N-FTU-200A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 200A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
235
- Dalis Nr.:
UTS250N-FTU-175A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 175A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
237
- Dalis Nr.:
UTS1V100MDD1TE - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
382075
- Dalis Nr.:
UTS1JC1832S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN RCP HSG FMALE 32POS INLINE - Sandelyje:
5443
- Dalis Nr.:
UTS1V4R7MDD1TP - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
396943
- Dalis Nr.:
UTS1JC18MPN - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN MPO FIBER RECEPT HOUSING - Sandelyje:
3516
- Dalis Nr.:
UTS250N-FTU-150A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 150A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
196
- Dalis Nr.:
UTS1JC1832P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN RCPT HSG MALE 32POS INLINE - Sandelyje:
5148
- Dalis Nr.:
UTS1V330MDD - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
4833
- Dalis Nr.:
UTS1V330MDD1TD - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
252145
- Dalis Nr.:
UTS1V100MDD - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
5715
- Dalis Nr.:
UTS1V330MDD1TA - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
298130
- Dalis Nr.:
UTS1V100MDD1TP - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
344601
- Dalis Nr.:
UTS1V4R7MDD1TE - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
367726
- Dalis Nr.:
UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 225A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
253
- Dalis Nr.:
UTS1V220MDD1TE - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
335516
- Dalis Nr.:
UTS1JC18LCN - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
INLINE RCPT FOR LC F/O CONTACTS - Sandelyje:
2824
- Dalis Nr.:
UTS1JC1823S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN RCP HSG FMALE 23POS INLINE - Sandelyje:
6088
- Dalis Nr.:
UTS1V220MDD - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
4289
- Dalis Nr.:
UTS1V4R7MDD - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
4940
