TC4429CPA
Micrel / Microchip Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite TC4429CPA su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite TC4429CPA su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | TC4429CPA |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC MOSFET DRIVER 6A INV 8DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.575 | $0.479 | $0.436 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | TC4429CPA |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC MOSFET DRIVER 6A INV 8DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 75475 pcs |
| Duomenų lapas | TC4420, 4429 |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - tiekimas | 4.5 V ~ 18 V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-PDIP |
| Serija | - |
| Pakilimo / kritimo laikas (tipas) | 25ns, 25ns |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Kiti vardai | 158-1027 158-1027-ND |
| Darbinė temperatūra | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Vairuotojų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loginis įtampa - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Įvesties tipas | Inverting |
| Vartai tipas | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Varoma konfigūracija | Low-Side |
| Išsamus aprašymas | Low-Side Gate Driver IC Inverting 8-PDIP |
| Dabartinis - didžiausias išėjimas (šaltinis, kriauklė) | 6A, 6A |
| Kanalo tipas | Single |
| Bazinės dalies numeris | TC4429 |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Micrel / Microchip Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 75475 Micrel / Microchip Technology TC4429CPA gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
TC4429CAT - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A INV TO220-5 - Sandelyje:
47844
- Dalis Nr.:
TC4428VPA - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8DIP - Sandelyje:
86420
- Dalis Nr.:
TC4428VUA713 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8MSOP - Sandelyje:
81187
- Dalis Nr.:
TC4429VAT - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DVR 6A SNGL HS TO220-5 - Sandelyje:
43442
- Dalis Nr.:
TC4429COA713 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8SOIC - Sandelyje:
74253
- Dalis Nr.:
TC4428VMF713 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8DFN - Sandelyje:
81209
- Dalis Nr.:
TC4429MJA - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8CDIP - Sandelyje:
8087
- Dalis Nr.:
TC4429IJA - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8CDIP - Sandelyje:
8732
- Dalis Nr.:
TC4429EMF713 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DFN - Sandelyje:
61190
- Dalis Nr.:
TC4429VMF713 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DFN - Sandelyje:
82368
- Dalis Nr.:
TC4429EOA - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8SOIC - Sandelyje:
76408
- Dalis Nr.:
TC4428VUA - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8MSOP - Sandelyje:
70174
- Dalis Nr.:
TC4429COA - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8SOIC - Sandelyje:
77142
- Dalis Nr.:
TC4428VOA713 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8SOIC - Sandelyje:
95479
- Dalis Nr.:
TC4429VMF - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DFN - Sandelyje:
88579
- Dalis Nr.:
TC4429EPA - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8DIP - Sandelyje:
86524
- Dalis Nr.:
TC4428VOA - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8SOIC - Sandelyje:
97447
- Dalis Nr.:
TC4429EMF - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DFN - Sandelyje:
57641
- Dalis Nr.:
TC4428VOA713-VAO - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
1.5A DUAL MOSFET DRVR - Sandelyje:
5026
- Dalis Nr.:
TC4429EOA713 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 6A INV 8SOIC - Sandelyje:
77736

