TC120303EHATR
Micrel / Microchip Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite TC120303EHATR su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite TC120303EHATR su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | TC120303EHATR |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC REG BUCK 3V 0.6A 8SOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | TC120303EHATR |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC REG BUCK 3V 0.6A 8SOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4153 pcs |
| Duomenų lapas | TC120 |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 3V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | - |
| Įtampa - įėjimas (min.) | 1.8V |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 10V |
| Topologija | Buck |
| Sinchroninis lygintuvas | No |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-SOP |
| Serija | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Išvesties tipas | Fixed |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Išėjimų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Step-Down |
| Dažnis - perjungimas | 300kHz |
| Išsamus aprašymas | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3V 1 Output 600mA 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Dabartinis - rezultatas | 600mA |
| Bazinės dalies numeris | TC120303 |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Micrel / Microchip Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4153 Micrel / Microchip Technology TC120303EHATR gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
CXA1304-0000-000F00B240H - Gamintojai:
Cree - apibūdinimas:
LED COB CXA1304 NEUTRAL WHT SQ - Sandelyje:
61133

