PIC24FJ64GA202-I/SS
Micrel / Microchip Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PIC24FJ64GA202-I/SS su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PIC24FJ64GA202-I/SS su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PIC24FJ64GA202-I/SS |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 282 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.014 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PIC24FJ64GA202-I/SS |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 36893 pcs |
| Duomenų lapas | PIC24FJ128GA204 Family |
| Prekės nuotrauka | PIC24FJ64GA202-I/SS.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | 2 V ~ 3.6 V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 28-SSOP |
| Greitis | 32MHz |
| Serija | PIC® XLP™ 24F |
| RAM dydis | 8K x 8 |
| Programos atminties tipas | FLASH |
| Programos atminties dydis | 64KB (64K x 8) |
| Periferiniai įrenginiai | AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, HLVD, POR, PWM, WDT |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Osciliatoriaus tipas | Internal |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaičius | 21 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM dydis | - |
| Išsamus aprašymas | PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SSOP |
| Duomenų keitikliai | A/D 10x10b/12b |
| Pagrindinis dydis | 16-Bit |
| Pagrindinis procesorius | PIC |
| Ryšiai | I²C, IrDA, LINbus, SmartCard, SPI, UART/USART |
| Bazinės dalies numeris | PIC24FJ64GA202 |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Micrel / Microchip Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 36893 Micrel / Microchip Technology PIC24FJ64GA202-I/SS gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA204-I/PT - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - Sandelyje:
30780
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA202T-I/SO - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - Sandelyje:
36542
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA204T-I/ML - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - Sandelyje:
31530
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA202-I/SP - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SDIP - Sandelyje:
27231
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA204-E/ML - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - Sandelyje:
31708
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA110T-I/PF - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - Sandelyje:
4731
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA204-I/ML - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - Sandelyje:
31097
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA110-I/PT - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - Sandelyje:
4713
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA110T-I/PT - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - Sandelyje:
5257
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA204-E/PT - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - Sandelyje:
25820
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA202T-I/SS - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP - Sandelyje:
39346
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA202-E/SO - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - Sandelyje:
30970
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA306-I/MR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64QFN - Sandelyje:
30973
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA202-E/SP - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SDIP - Sandelyje:
30631
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA202-I/SO - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - Sandelyje:
37721
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA202-E/MM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - Sandelyje:
34068
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA202-E/SS - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP - Sandelyje:
31564
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA202T-I/MM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - Sandelyje:
33569
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA204T-I/PT - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - Sandelyje:
35889
- Dalis Nr.:
PIC24FJ64GA202-I/MM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - Sandelyje:
35002
