MIC79050-4.2BMM
Micrel / Microchip Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MIC79050-4.2BMM su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MIC79050-4.2BMM su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MIC79050-4.2BMM |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 400 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.034 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | MIC79050-4.2BMM |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 35780 pcs |
| Duomenų lapas | MIC79050 |
| Prekės nuotrauka | MIC79050-4.2BMM.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - tiekimas (maks.) | 16V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-MSOP |
| Serija | - |
| Programuojamos funkcijos | - |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Ląstelių skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Sąsaja | - |
| Gedimo apsauga | Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current |
| Išsamus aprašymas | Charger IC Lithium Ion 8-MSOP |
| Dabartinis - įkrovimas | Constant, Pulsed |
| Įkrovimo srovė - maks | - |
| Akumuliatoriaus įtampa | 4.2V |
| Baterijos chemija | Lithium Ion |
| Bazinės dalies numeris | MIC79050 |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Micrel / Microchip Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 35780 Micrel / Microchip Technology MIC79050-4.2BMM gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2YMM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - Sandelyje:
57273
- Dalis Nr.:
MIC7401YFL-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Sandelyje:
8814
- Dalis Nr.:
MIC74BQS - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Sandelyje:
45578
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2YMM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - Sandelyje:
53651
- Dalis Nr.:
MIC74BQS-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Sandelyje:
58116
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2BS TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Sandelyje:
55684
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2BM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Sandelyje:
35904
- Dalis Nr.:
MIC7400YFL-T5 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Sandelyje:
5283
- Dalis Nr.:
MIC7401YFL-T5 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Sandelyje:
5426
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2BMM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - Sandelyje:
49654
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2BM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Sandelyje:
46549
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2YS-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Sandelyje:
47557
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2YM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Sandelyje:
51911
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2BS - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Sandelyje:
38783
- Dalis Nr.:
MIC74YQS - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Sandelyje:
69301
- Dalis Nr.:
MIC74YQS-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - Sandelyje:
68292
- Dalis Nr.:
MIC79110-4.2BML-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 10-MLF - Sandelyje:
41446
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2YS - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - Sandelyje:
84598
- Dalis Nr.:
MIC79050-4.2YM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - Sandelyje:
49654
- Dalis Nr.:
MIC7400YFL-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - Sandelyje:
8252
