MIC3809YMM
Micrel / Microchip Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MIC3809YMM su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MIC3809YMM su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MIC3809YMM |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.677 | $0.562 | $0.511 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | MIC3809YMM |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 58670 pcs |
| Duomenų lapas | MIC3808/3809 |
| Prekės nuotrauka | MIC3809YMM.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | 2 V ~ 14 V |
| Topologija | Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull |
| Sinchroninis lygintuvas | No |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-MSOP |
| Serija | - |
| Nuoseklios sąsajos | - |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Išvesties tipas | Transistor Driver |
| Išvesties etapai | 1 |
| Išvesties konfigūracija | Positive, Isolation Capable |
| Kiti vardai | 576-2281 MIC3809YMM-ND |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Išėjimų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Step-Up/Step-Down |
| Dažnis - perjungimas | 200kHz |
| Darbo ciklas (maks.) | 49% |
| Išsamus aprašymas | Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 8-MSOP |
| Valdymo funkcijos | Frequency Control |
| Laikrodžio sinchronizavimas | No |
| Bazinės dalies numeris | MIC3809 |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Micrel / Microchip Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 58670 Micrel / Microchip Technology MIC3809YMM gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
MIC3809YMM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP - Sandelyje:
61354
- Dalis Nr.:
MIC38300HYHL-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
DC DC CONVERTER 1-5V 2.2A - Sandelyje:
23624
- Dalis Nr.:
MIC3809YM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC - Sandelyje:
51930
- Dalis Nr.:
MIC3809YM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC - Sandelyje:
54586
- Dalis Nr.:
MIC3808YMM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-MSOP - Sandelyje:
60181
- Dalis Nr.:
MIC3839BMM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP - Sandelyje:
64582
- Dalis Nr.:
MIC3838YMM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR BUCK ISO PWM 10MSOP - Sandelyje:
88943
- Dalis Nr.:
MIC3808YM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-SOIC - Sandelyje:
78452
- Dalis Nr.:
MIC3809BMM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP - Sandelyje:
71881
- Dalis Nr.:
MIC3808YM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-SOIC - Sandelyje:
68641
- Dalis Nr.:
MIC3838BMM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR BUCK ISO PWM 10MSOP - Sandelyje:
58775
- Dalis Nr.:
MIC3809BM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC - Sandelyje:
64481
- Dalis Nr.:
MIC38150HYHL-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
DC DC CONVERTER 1-5V 1.5A - Sandelyje:
35506
- Dalis Nr.:
MIC3838BMM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR BUCK ISO PWM 10MSOP - Sandelyje:
68430
- Dalis Nr.:
MIC3809BMM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP - Sandelyje:
64718
- Dalis Nr.:
MIC38300HYHL-EV - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
EVAL HIGH EFFICIENCY LDO REG - Sandelyje:
3402
- Dalis Nr.:
MIC38150HYHL-EV - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
EVAL HIGH EFFICIENCY LDO REG - Sandelyje:
3166
- Dalis Nr.:
MIC3808YMM - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-MSOP - Sandelyje:
70423
- Dalis Nr.:
MIC3809BM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC - Sandelyje:
76596
- Dalis Nr.:
MIC3838YMM-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG CTRLR BUCK ISO PWM 10MSOP - Sandelyje:
96188
