ATMEGA48PB-AN
Micrel / Microchip Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite ATMEGA48PB-AN su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite ATMEGA48PB-AN su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | ATMEGA48PB-AN |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 750 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.351 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | ATMEGA48PB-AN |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 65884 pcs |
| Duomenų lapas | ATmega48/88/168PB Datasheet |
| Prekės nuotrauka | ATMEGA48PB-AN.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 32-TQFP (7x7) |
| Greitis | 20MHz |
| Serija | AVR® ATmega |
| RAM dydis | 512 x 8 |
| Programos atminties tipas | FLASH |
| Programos atminties dydis | 4KB (2K x 16) |
| Periferiniai įrenginiai | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Pakuotė | Tray |
| Paketas / dėžutė | 32-TQFP |
| Osciliatoriaus tipas | Internal |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 105°C (TA) |
| I / O skaičius | 27 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM dydis | 256 x 8 |
| Išsamus aprašymas | AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) |
| Duomenų keitikliai | A/D 8x10b |
| Pagrindinis dydis | 8-Bit |
| Pagrindinis procesorius | AVR |
| Ryšiai | I²C, SPI, UART/USART |
| Bazinės dalies numeris | ATMEGA48 |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Micrel / Microchip Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 65884 Micrel / Microchip Technology ATMEGA48PB-AN gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PB-MUR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VFQFN - Sandelyje:
67614
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PA-MUR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Sandelyje:
77527
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PA-MNR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Sandelyje:
95780
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PB-MU - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VFQFN - Sandelyje:
67862
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PB-AU - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP - Sandelyje:
55429
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PB-MNR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32QFN - Sandelyje:
62918
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PA-PN - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP - Sandelyje:
74573
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PB-MUR - Gamintojai:
Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VFQFN - Sandelyje:
5579
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PA-MN - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Sandelyje:
94742
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PB-AUR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP - Sandelyje:
92095
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PA-MMNR - Gamintojai:
Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN - Sandelyje:
73231
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PA-MU - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Sandelyje:
90296
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PV-10AU - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP - Sandelyje:
61342
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PA-MUR - Gamintojai:
Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Sandelyje:
91110
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PB-MN - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32QFN - Sandelyje:
71439
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PA-PU - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP - Sandelyje:
64615
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PB-AUR - Gamintojai:
Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP - Sandelyje:
73242
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PA-MMNR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN - Sandelyje:
67011
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PA-MNR - Gamintojai:
Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN - Sandelyje:
57190
- Dalis Nr.:
ATMEGA48PB-ANR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP - Sandelyje:
95274
