MAX8795AETJ+
Maxim Integrated
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MAX8795AETJ+ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MAX8795AETJ+ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MAX8795AETJ+ |
|---|---|
| Gamintojas | Maxim Integrated |
| apibūdinimas | IC DC-DC CONV W/OP AMP 32TQFN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.008 | $1.907 | $1.39 | $1.321 | $1.314 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | MAX8795AETJ+ |
|---|---|
| Gamintojas | Maxim Integrated |
| apibūdinimas | IC DC-DC CONV W/OP AMP 32TQFN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 25973 pcs |
| Duomenų lapas | MAX8795APart Numbering System |
| Prekės nuotrauka | MAX8795AETJ+.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - išvestis | 2.5 V ~ 18 V |
| Įtampa - įėjimas | 2.5 V ~ 6 V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serija | - |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Išėjimų skaičius | 8 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 8 Output 32-TQFN-EP (5x5) |
| Bazinės dalies numeris | MAX8795 |
| Programos | Converter, TFT LCD |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Maxim Integrated serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 25973 Maxim Integrated MAX8795AETJ+ gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
MAX8790ETP+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC LED DRIVER CTRLR DIM 20TQFN - Sandelyje:
29843
- Dalis Nr.:
MAX8792EVKIT+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
KIT EVAL FOR MAX8792 - Sandelyje:
1440
- Dalis Nr.:
MAX8791GTA+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 8-TQFN - Sandelyje:
4826
- Dalis Nr.:
MAX8795AGCJ/V+GB - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Sandelyje:
5929
- Dalis Nr.:
MAX8794ETB+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG DDR 3A LV 10-TDFN - Sandelyje:
53300
- Dalis Nr.:
MAX8795AGCJ/V+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Sandelyje:
14976
- Dalis Nr.:
MAX8794ETP+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG DDR 3A LV 20-TDFN - Sandelyje:
4023
- Dalis Nr.:
MAX8796GTJ+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CTLR PWM INTEL IMVP6 32TQFN - Sandelyje:
5463
- Dalis Nr.:
MAX8795AGCJ/V+TGB - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Sandelyje:
4786
- Dalis Nr.:
MAX8795AETJ+C7P - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC TFT-LCD DC/DC CONV 32-TQFN - Sandelyje:
5484
- Dalis Nr.:
MAX8791BGTA+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC MOSF DRIVER 1PH SYNCH 8TQFN - Sandelyje:
4997
- Dalis Nr.:
MAX8795AGCJ+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Sandelyje:
36587
- Dalis Nr.:
MAX8795AETJ+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC DC-DC CONV W/OP AMP 32TQFN - Sandelyje:
47722
- Dalis Nr.:
MAX8794ETB/V+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG DDR 3A LV 10TDFN - Sandelyje:
40452
- Dalis Nr.:
MAX8795AGCJ+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Sandelyje:
41878
- Dalis Nr.:
MAX8791BGTA+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC MOSF DRIVER 1PH SYNCH 8TQFN - Sandelyje:
98686
- Dalis Nr.:
MAX8791GTA+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC MOSFET DRIVER 8-TQFN - Sandelyje:
49158
- Dalis Nr.:
MAX8792ETD+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC PWM CONTROLLER 14TDFN - Sandelyje:
23512
- Dalis Nr.:
MAX8795AGCJ/V+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Sandelyje:
17552
- Dalis Nr.:
MAX8795AEVKIT+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
EVAL KIT FOR MAX8795A - Sandelyje:
915
