MAX8764ETP+T
Maxim Integrated
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MAX8764ETP+T su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MAX8764ETP+T su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MAX8764ETP+T |
|---|---|
| Gamintojas | Maxim Integrated |
| apibūdinimas | IC CNTRL STP DWN HS 20-TQFN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | MAX8764ETP+T |
|---|---|
| Gamintojas | Maxim Integrated |
| apibūdinimas | IC CNTRL STP DWN HS 20-TQFN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5321 pcs |
| Duomenų lapas | MAX8764Part Numbering System |
| Prekės nuotrauka | MAX8764ETP+T.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - išvestis | 1.8V, 2.5V, 1 V ~ 5.5 V |
| Įtampa - įėjimas | 2 V ~ 28 V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 20-TQFN-EP (5x5) |
| Serija | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 20-WQFN Exposed Pad |
| Darbinė temperatūra | 0°C ~ 85°C |
| Išėjimų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | - Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 1 Output 20-TQFN-EP (5x5) |
| Bazinės dalies numeris | MAX8764 |
| Programos | Controller, Notebook Power System |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Maxim Integrated serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5321 Maxim Integrated MAX8764ETP+T gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
MAX8764EEP+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CNTRL STP DWN HS 20-QSOP - Sandelyje:
4689
- Dalis Nr.:
MAX875BCPA - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC VREF SERIES 5V 8DIP - Sandelyje:
4867
- Dalis Nr.:
MAX8765AETI+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC BATT CHARGER MULTICHEM 28TQFN - Sandelyje:
9455
- Dalis Nr.:
MAX8765ETI+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CHARGER BATTERY 28-TQFN - Sandelyje:
19194
- Dalis Nr.:
MAX8761ETG+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG LINEAR LCD 24-TQFN - Sandelyje:
20387
- Dalis Nr.:
MAX8760ETL+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CNTRLR QUICK PWM 40-TQFN - Sandelyje:
23888
- Dalis Nr.:
MAX876AESA+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC VREF SERIES 10V 8SOIC - Sandelyje:
21487
- Dalis Nr.:
MAX875BESA+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC VREF SERIES 5V 8SOIC - Sandelyje:
13989
- Dalis Nr.:
MAX876BESA+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC VREF SERIES 10V 8SOIC - Sandelyje:
35164
- Dalis Nr.:
MAX8770GTL+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CTLR PS 2/1PH QUICK PWM 40QFN - Sandelyje:
9303
- Dalis Nr.:
MAX8764EEP+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CNTRL STP DWN HS 20-QSOP - Sandelyje:
5126
- Dalis Nr.:
MAX8764ETP+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CNTRL STP DWN HS 20-TQFN - Sandelyje:
4257
- Dalis Nr.:
MAX875BESA+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC VREF SERIES 5V 8SOIC - Sandelyje:
15803
- Dalis Nr.:
MAX8761ETG+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG LINEAR LCD 24-TQFN - Sandelyje:
57635
- Dalis Nr.:
MAX8765AETI+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC BATT CHARGER MULTICHEM 28TQFN - Sandelyje:
18840
- Dalis Nr.:
MAX876AESA+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC VREF SERIES 10V 8SOIC - Sandelyje:
17171
- Dalis Nr.:
MAX876BCPA - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC VREF SERIES 10V 8DIP - Sandelyje:
4694
- Dalis Nr.:
MAX8765ETI+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CHARGER BATTERY 28-TQFN - Sandelyje:
16009
- Dalis Nr.:
MAX876BESA+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC VREF SERIES 10V 8SOIC - Sandelyje:
40313
- Dalis Nr.:
MAX8760ETL+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CNTRLR QUICK PWM 40-TQFN - Sandelyje:
7613
