MAX8614AETD+T
Maxim Integrated
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MAX8614AETD+T su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MAX8614AETD+T su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MAX8614AETD+T |
|---|---|
| Gamintojas | Maxim Integrated |
| apibūdinimas | IC DC-DC CONV DL CCD 14TDFN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.863 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | MAX8614AETD+T |
|---|---|
| Gamintojas | Maxim Integrated |
| apibūdinimas | IC DC-DC CONV DL CCD 14TDFN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 44956 pcs |
| Duomenų lapas | MAX8614A/BPart Numbering System |
| Prekės nuotrauka | MAX8614AETD+T.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - išvestis | Adj up to 24V, Adj down to -16V |
| Įtampa - įėjimas | 3 V ~ 5.5 V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 14-TDFN (3x3) |
| Serija | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Išėjimų skaičius | 2 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | - Converter, CCD Voltage Regulator IC 2 Output 14-TDFN (3x3) |
| Bazinės dalies numeris | MAX8614 |
| Programos | Converter, CCD |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Maxim Integrated serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 44956 Maxim Integrated MAX8614AETD+T gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
MAX86110EVSYS# - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
EVAL BOARD MAX86110 - Sandelyje:
5095
- Dalis Nr.:
MAX8614AETD+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC DC-DC CONV DL CCD 14TDFN - Sandelyje:
34914
- Dalis Nr.:
MAX86150EFF+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
3RD GEN HIGH-ACCURACY PULSE OXIM - Sandelyje:
24969
- Dalis Nr.:
MAX86140ENP+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC SENSOR OXIMETER/HEARTRATE - Sandelyje:
5232
- Dalis Nr.:
MAX86160EVSYS# - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
EVKIT FOR 3RD GEN HIGH-ACCURACY - Sandelyje:
776
- Dalis Nr.:
MAX86141ENP+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC SENSOR OXIMETER/HEARTRATE - Sandelyje:
4970
- Dalis Nr.:
MAX86141ENP+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC SENSOR OXIMETER/HEARTRATE - Sandelyje:
22510
- Dalis Nr.:
MAX861CUA+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG SWTCHD CAP INV 50MA 8UMAX - Sandelyje:
51150
- Dalis Nr.:
MAX86110EFD+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
SENSOR RED/IR LED OESIP - Sandelyje:
5956
- Dalis Nr.:
MAX86150EVSYS# - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
EVAL KIT BIO-SENSOR MAX86150 - Sandelyje:
790
- Dalis Nr.:
MAX86150EFF+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
3RD GEN HIGH-ACCURACY PULSE OXIM - Sandelyje:
24626
- Dalis Nr.:
MAX86110EFD+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
SENSOR RED/IR LED OESIP - Sandelyje:
4873
- Dalis Nr.:
MAX86100AEFF+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
LOW PROFILE 2ND GEN BIO SENSOR : - Sandelyje:
8651
- Dalis Nr.:
MAX86140ENP+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC SENSOR OXIMETER/HEARTRATE - Sandelyje:
24249
- Dalis Nr.:
MAX8614BETD+TCK5 - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC DCDC CONV STP-UP DUAL 14TDFN - Sandelyje:
31557
- Dalis Nr.:
MAX8614BETD+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC DC-DC CONV DL CCD 14TDFN - Sandelyje:
37762
- Dalis Nr.:
MAX8614ETD+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC DC-DC CONV DL CCD 14TDFN - Sandelyje:
5671
- Dalis Nr.:
MAX861CSA+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG SWTCHD CAP INV 50MA 8SOIC - Sandelyje:
56550
- Dalis Nr.:
MAX86140EVSYS# - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
EVAL MAX86140 OXIMETER/HEARTRATE - Sandelyje:
617
- Dalis Nr.:
MAX86160EFN+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
AN INTEGRATED BIO SENSOR SYSTEM - Sandelyje:
25202
