MAX1778EUG+T
Maxim Integrated
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MAX1778EUG+T su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MAX1778EUG+T su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MAX1778EUG+T |
|---|---|
| Gamintojas | Maxim Integrated |
| apibūdinimas | IC DCDC CONV MULTI OUT 24TSSOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.588 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | MAX1778EUG+T |
|---|---|
| Gamintojas | Maxim Integrated |
| apibūdinimas | IC DCDC CONV MULTI OUT 24TSSOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 23617 pcs |
| Duomenų lapas | MAX1778, 1880-85Part Numbering System |
| Prekės nuotrauka | MAX1778EUG+T.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - išvestis | 2.7 V ~ 13 V |
| Įtampa - įėjimas | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 24-TSSOP |
| Serija | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Darbinė temperatūra | 0°C ~ 85°C |
| Išėjimų skaičius | 5 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 5 Output 24-TSSOP |
| Bazinės dalies numeris | MAX1778 |
| Programos | Converter, TFT LCD |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Maxim Integrated serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 23617 Maxim Integrated MAX1778EUG+T gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
MAX17761ATC+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
PI07 - 76V DC-DC CONVERTER - Sandelyje:
45807
- Dalis Nr.:
MAX177CNG - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC ADC LP 10BIT CMOS T/H 24-DIP - Sandelyje:
4201
- Dalis Nr.:
MAX1776EUA+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG BUCK ADJ/5V 0.6A 8UMAX - Sandelyje:
22162
- Dalis Nr.:
MAX17811EVKIT# - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
KIT EVAL FOR THE MAX17811 - Sandelyje:
1224
- Dalis Nr.:
MAX17761ATC+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG BUCK ADJ 1A 12TDFN - Sandelyje:
46388
- Dalis Nr.:
MAX1778EVKIT - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
KIT EVAL MAX1778 MAX1880/81/82 - Sandelyje:
4946
- Dalis Nr.:
MAX177CWG - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC ADC LP 10BIT CMOS T/H 24-SOIC - Sandelyje:
5830
- Dalis Nr.:
MAX1779EUE+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC DC-DC CONV TRPL LCD 16-TSSOP - Sandelyje:
55589
- Dalis Nr.:
MAX17811GTL+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CTLR 3PH AMD SVI1 CPU TQFN - Sandelyje:
16835
- Dalis Nr.:
MAX1779EUE+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC DC-DC CONV TRPL LCD 16-TSSOP - Sandelyje:
63226
- Dalis Nr.:
MAX177CNG+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC ADC 10BIT W/ T/H 24-DIP - Sandelyje:
8355
- Dalis Nr.:
MAX1776EUA-T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG BUCK ADJ/5V 0.6A 8UMAX - Sandelyje:
4973
- Dalis Nr.:
MAX1777EEI+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG QD BUCK/LINEAR 28QSOP - Sandelyje:
4860
- Dalis Nr.:
MAX1779EUE - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CONV LP 3OUT TFT LCD 16-TSSOP - Sandelyje:
4634
- Dalis Nr.:
MAX17761EVKITB# - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR MAX17761 5V OUT - Sandelyje:
2689
- Dalis Nr.:
MAX17761EVKITA# - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR MAX17761 3.3V OUT - Sandelyje:
3269
- Dalis Nr.:
MAX1776EUA+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG BUCK ADJ/5V 0.6A 8UMAX - Sandelyje:
15275
- Dalis Nr.:
MAX17811GTL+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC CTLR 3PH AMD SVI1 CPU TQFN - Sandelyje:
11564
- Dalis Nr.:
MAX1778EUG+ - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC DCDC CONV MULTI OUT 24TSSOP - Sandelyje:
20466
- Dalis Nr.:
MAX1776EUA - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC REG BUCK ADJ/5V 0.6A 8UMAX - Sandelyje:
5730
