MTE4047C5-UB
Marktech Optoelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MTE4047C5-UB su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MTE4047C5-UB su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MTE4047C5-UB |
|---|---|
| Gamintojas | Marktech Optoelectronics |
| apibūdinimas | EMITTER VISIBLE 470NM 30MA RAD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.574 | $2.332 | $1.846 | $1.555 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
| $1.457 | $1.336 | $1.263 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | MTE4047C5-UB |
|---|---|
| Gamintojas | Marktech Optoelectronics |
| apibūdinimas | EMITTER VISIBLE 470NM 30MA RAD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 29842 pcs |
| Duomenų lapas | MTE4047C5-UB |
| Prekės nuotrauka | MTE4047C5-UB.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Bangos ilgis | 470nm |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 3V |
| Žiūrėjimo kampas | 40° |
| Įveskite | Visible |
| Serija | - |
| Šviesos intensyvumas (ty) min @ if | - |
| Pakuotė | Bulk |
| Paketas / dėžutė | Radial |
| Kiti vardai | 1125-1228 |
| Orientacija | Top View |
| Darbinė temperatūra | -20°C ~ 80°C (TA) |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 2 (1 Year) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Visible Emitter 470nm 3V 30mA 40° Radial |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 30mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Marktech Optoelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 29842 Marktech Optoelectronics MTE4047C5-UB gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
IULNK111-1-62-60.0 - Gamintojai:
Sensata Technologies, Airpax - apibūdinimas:
CIR BRKR MAG-HYDR 60A TOGGLE - Sandelyje:
253
