MT112T-RG-A
Marktech Optoelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MT112T-RG-A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MT112T-RG-A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MT112T-RG-A |
|---|---|
| Gamintojas | Marktech Optoelectronics |
| apibūdinimas | LED RED DIFF RECT 2MMX4MM T/H |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.124 | $0.091 | $0.067 | $0.048 | $0.033 | |
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
| $0.029 | $0.023 | $0.022 | $0.019 | ||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | MT112T-RG-A |
|---|---|
| Gamintojas | Marktech Optoelectronics |
| apibūdinimas | LED RED DIFF RECT 2MMX4MM T/H |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 1197620 pcs |
| Duomenų lapas | MT112T-RG-A Specification |
| Prekės nuotrauka | MT112T-RG-A.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Bangos ilgis - didžiausias | 700nm |
| Bangos ilgis - dominuojantis | 650nm |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 2.1V |
| Žiūrėjimo kampas | 120° |
| Tiekėjo prietaisų paketas | Rectangular 2mmx4mm |
| Dydis / Matmenys | - |
| Serija | - |
| Pakuotė | Bulk |
| Paketas / dėžutė | Radial, Rectangular Case |
| Kiti vardai | 1125-1198 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Millicandela Reitingas | 0.7mcd |
| Objektyvo skaidrumas | Diffused |
| Objektyvo stilius / dydis | Rectangle with Flat Top, 4.00mm x 2.00mm |
| Objektyvo spalva | Red |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis (maks.) | 5.20mm |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | Red 650nm LED Indication - Discrete 2.1V Radial, Rectangular Case |
| Dabartinis testas | 20mA |
| Konfigūracija | Standard |
| Spalva | Red |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Marktech Optoelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 1197620 Marktech Optoelectronics MT112T-RG-A gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
IXFK240N25X3 - Gamintojai:
IXYS Corporation - apibūdinimas:
MOSFET N-CH 250V 240A TO264 - Sandelyje:
4030
- Dalis Nr.:
3139-0-00-21-00-00-08-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC 0.049DIA GOLD - Sandelyje:
320834
- Dalis Nr.:
PA-750-102G-R2-1 - Gamintojai:
Copal Electronics - apibūdinimas:
PRESSURE TRANSDUCERS WITH AMP. - Sandelyje:
654
