SBR-90-W65S-R71-NA101
Luminus Devices
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite SBR-90-W65S-R71-NA101 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite SBR-90-W65S-R71-NA101 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | SBR-90-W65S-R71-NA101 |
|---|---|
| Gamintojas | Luminus Devices |
| apibūdinimas | LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 50 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.363 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | SBR-90-W65S-R71-NA101 |
|---|---|
| Gamintojas | Luminus Devices |
| apibūdinimas | LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 1547 pcs |
| Duomenų lapas | SBT-90 DatasheetSBT-90 Binning, Labeling |
| Prekės nuotrauka | SBR-90-W65S-R71-NA101.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Bangos ilgis | - |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 3.5V |
| Žiūrėjimo kampas | - |
| Įveskite | LED Module |
| Temperatūra - bandymas | 40°C |
| Dydis / Matmenys | 19.90mm Diameter |
| Serija | SBR-90 |
| Pakuotė | - |
| Kiti vardai | 1214-1149 SBR90W65SR71NA101 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 52 lm/W |
| Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Objektyvo tipas | Flat |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis | 3.50mm |
| Flux @ Current / Temperature - Test | 1650 lm (1590 lm ~ 1710 lm) |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module SBR-90 White, Cool Starboard |
| Dabartinis testas | 9A |
| Dabartinis - maks | 9A |
| Konfigūracija | Starboard |
| Spalva | White, Cool |
| CRI (spalvų perdavimo indeksas) | 70 (Typ) |
| CCT (K) | 6500K |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Luminus Devices serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 1547 Luminus Devices SBR-90-W65S-R71-NA101 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
SBR-90-WDLS-R71-NA150 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MOD WHT 1710LM - Sandelyje:
2258
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-LB101 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
4365
- Dalis Nr.:
SBR-90-WDLS-R71-MA150 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MOD WHITE - Sandelyje:
4660
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-MA101 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
4985
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-NA102 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - Sandelyje:
1902
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-MB102 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
5217
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-NA100 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - Sandelyje:
2095
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-MA102 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
5678
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-MB101 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
5342
- Dalis Nr.:
SBR-EV-29-P-ML - Gamintojai:
3M - apibūdinimas:
CONN SOCKET SAS 29POS VERT ELEV - Sandelyje:
33563
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-LB100 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
4323
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-NB101 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
1483
- Dalis Nr.:
SBR-90-WDLS-R71-NB150 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
1970
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-MB100 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
4996
- Dalis Nr.:
SBR-90-WDLS-R71-MB150 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MOD WHT 1590LM - Sandelyje:
5163
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-LB102 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
4233
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-NB102 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
1382
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-MA100 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
4037
- Dalis Nr.:
SBR-90-W65S-R71-NB100 - Gamintojai:
Luminus Devices - apibūdinimas:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Sandelyje:
1723
- Dalis Nr.:
SBR-EV-29-P-MLC101 - Gamintojai:
3M - apibūdinimas:
CONN SOCKET SAS 29POS VERT ELEV - Sandelyje:
38706
