MF10BWPH03-SC02-3M(31)
Hirose
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MF10BWPH03-SC02-3M(31) su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MF10BWPH03-SC02-3M(31) su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MF10BWPH03-SC02-3M(31) |
|---|---|
| Gamintojas | Hirose |
| apibūdinimas | CONNECTOR |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | MF10BWPH03-SC02-3M(31) |
|---|---|
| Gamintojas | Hirose |
| apibūdinimas | CONNECTOR |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5187 pcs |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Įveskite | - |
| Serija | MF10B |
| Grąžinimo nuostolis | - |
| Reitingai | - |
| Kiti vardai | 709-1532-0-31 |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Ilgis - bendras | 9.8' (3.0m) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Striukė (izoliacija) medžiaga | - |
| Įterpimo nuostolis | - |
| Pluošto tipas | - |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | Cable Fiber Optic To 9.8' (3.0m) |
| Spalva - jungtys | - |
| Spalva - kabelis | - |
| Kabelio tipas | - |
| Kabelio skersmuo | - |
| Bendo spindulys | - |
| 2-as jungtis | - |
| 1 jungtis | - |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Hirose serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5187 Hirose MF10BWPH03-SC02-3M(31) gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com


