H5BBT-10104-A9
Hirose
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite H5BBT-10104-A9 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite H5BBT-10104-A9 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | H5BBT-10104-A9 |
|---|---|
| Gamintojas | Hirose |
| apibūdinimas | JUMPER-H2728TR/C2064A/H2728TR 4" |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | H5BBT-10104-A9 |
|---|---|
| Gamintojas | Hirose |
| apibūdinimas | JUMPER-H2728TR/C2064A/H2728TR 4" |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5806 pcs |
| Duomenų lapas | Hook-Up WireDF7 Series |
| Prekės nuotrauka | H5BBT-10104-A9.jpg |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Vielos matuoklis | 18 AWG |
| Serija | DF7 |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Dirigentų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis | 4.00" (101.60mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Orange 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 4.00" (101.60mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness | - |
| Susisiekite su Finish | Tin |
| Susisiekite su galu | Socket to Socket |
| Spalva | Orange |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Hirose serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5806 Hirose H5BBT-10104-A9 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
H5BBT-10103-Y0 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2040Y/H2730TR 3" - Sandelyje:
4609
- Dalis Nr.:
H5BBT-10103-Y7 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2728TR/C2065Y/H2728TR 3" - Sandelyje:
5295
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-G9 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2728TR/C2064G/H2728TR 4" - Sandelyje:
4873
- Dalis Nr.:
H5BBT-10103-Y9 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2728TR/C2064Y/H2728TR 3" - Sandelyje:
5303
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-G2 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2016G/H2730TR 4" - Sandelyje:
5565
- Dalis Nr.:
H5BBT-10103-W9 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2728TR/C2064W/H2728TR 3" - Sandelyje:
4231
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-G7 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2728TR/C2065G/H2728TR 4" - Sandelyje:
4684
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-B9 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2728TR/C2064B/H2728TR 4" - Sandelyje:
5071
- Dalis Nr.:
H5BBT-10103-W7 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2728TR/C2065W/H2728TR 3" - Sandelyje:
5246
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-L2 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2016L/H2730TR 4" - Sandelyje:
4164
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-B7 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2728TR/C2065B/H2728TR 4" - Sandelyje:
4314
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-A2 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2016A/H2730TR 4" - Sandelyje:
4996
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-G0 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2040G/H2730TR 4" - Sandelyje:
5830
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-L0 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2040L/H2730TR 4" - Sandelyje:
5190
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-A0 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2040A/H2730TR 4" - Sandelyje:
5089
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-B2 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2016B/H2730TR 4" - Sandelyje:
5721
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-A7 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2728TR/C2065A/H2728TR 4" - Sandelyje:
5104
- Dalis Nr.:
H5BBT-10103-W2 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2016W/H2730TR 3" - Sandelyje:
5162
- Dalis Nr.:
H5BBT-10104-B0 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2040B/H2730TR 4" - Sandelyje:
4813
- Dalis Nr.:
H5BBT-10103-Y2 - Gamintojai:
Hirose - apibūdinimas:
JUMPER-H2730TR/C2016Y/H2730TR 3" - Sandelyje:
5261
