SK010M250ST
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite SK010M250ST su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite SK010M250ST su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | SK010M250ST |
|---|---|
| Gamintojas | Cornell Dubilier Electronics |
| apibūdinimas | CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | SK010M250ST |
|---|---|
| Gamintojas | Cornell Dubilier Electronics |
| apibūdinimas | CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4346 pcs |
| Duomenų lapas | SK Type |
| Prekės nuotrauka | SK010M250ST.jpg |
| Kategorija | Kondensatoriai |
| Įtampa - Įvertinta | 250V |
| Tolerancija | ±20% |
| Paviršiaus kalno žemės dydis | - |
| Dydis / Matmenys | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serija | SK |
| Sraigtasparnis @ žemos dažnio | 17mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 23.8mA @ 1kHz |
| Reitingai | - |
| Polarizacija | Polar |
| Pakuotė | Bulk |
| Paketas / dėžutė | Radial, Can |
| Darbinė temperatūra | -25°C ~ 85°C |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| "Lead Spacing" | 0.098" (2.50mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.512" (13.00mm) |
| ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) | 199.04 Ohm @ 120Hz |
| Išsamus aprašymas | 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 199.04 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| Talpa | 1µF |
| Programos | General Purpose |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Cornell Dubilier Electronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4346 Cornell Dubilier Electronics SK010M250ST gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
MCU08050C6980FP500 - Gamintojai:
Electro-Films (EFI) / Vishay - apibūdinimas:
RES 698 OHM 1% 1/5W 0805 - Sandelyje:
1114415
- Dalis Nr.:
DTS26F15-35PC3028 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
DTS26F15-35PC-3028 - Sandelyje:
1237
