9550 060500
Belden
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 9550 060500 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 9550 060500 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 9550 060500 |
|---|---|
| Gamintojas | Belden |
| apibūdinimas | CBL 50PR 24AWG SHLD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3,359.193 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | 9550 060500 |
|---|---|
| Gamintojas | Belden |
| apibūdinimas | CBL 50PR 24AWG SHLD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | |
| Turimas kiekis | 11 pcs |
| Kategorija | Kabeliai, laidai |
| Vielos matuoklis | 24 AWG |
| Įtampa | 300V |
| Skydo tipas | Foil |
| Skydas medžiaga | Aluminum |
| Skydo aprėptis | 100% |
| Serija | - |
| Kiti vardai | BEL6928-500 |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 80°C |
| Dirigentų skaičius | 100 (50 Pair Twisted) |
| Ilgis | 500.0' (152.4m) |
| Striukės spalva | Chrome |
| Striukė (izoliacija) storis | 0.0540" (1.372mm) |
| Striukė (izoliacija) medžiaga | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Striukė (izoliacija) skersmuo | 0.708" (17.98mm) |
| Išsamus aprašymas | 100 (50 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Chrome 24 AWG Foil 500.0' (152.4m) |
| Dirigentas Strand | 7/32 |
| Dirvožemio medžiaga | Copper, Tinned |
| Dirvožemio izoliacija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabelio tipas | Multi-Pair |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Belden serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 11 Belden 9550 060500 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
9552 - Gamintojai:
Keystone Electronics Corp. - apibūdinimas:
MACH SCREW FLAT SLOTTED #10-32 - Sandelyje:
617953
- Dalis Nr.:
95501-6890 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD - Sandelyje:
88108
- Dalis Nr.:
95501A801F - Gamintojai:
Dialight - apibūdinimas:
LED HARDWARE 556 SLIM GASKET - Sandelyje:
67191
- Dalis Nr.:
955-37-SR-11-14 - Gamintojai:
NorComp - apibūdinimas:
STRN RLF 955-037 BS 11-14MM - Sandelyje:
17148
- Dalis Nr.:
95502-2883 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
CONN MOD JACK 8P8C VERT UNSHLD - Sandelyje:
5925
- Dalis Nr.:
955-15-SR-7-10 - Gamintojai:
NorComp - apibūdinimas:
STRN RLF 955-015 BS 7-10MM - Sandelyje:
32607
- Dalis Nr.:
955-09-SR-4-7 - Gamintojai:
NorComp - apibūdinimas:
STRN RLF 955-009 BS 4-7MM - Sandelyje:
37572
- Dalis Nr.:
955-037-030R121 - Gamintojai:
NorComp - apibūdinimas:
BACKSHELL 37POS Q-LOCK DIECAST - Sandelyje:
4080
- Dalis Nr.:
9550 - Gamintojai:
Keystone Electronics Corp. - apibūdinimas:
MACH SCREW FLAT SLOTTED #10-32 - Sandelyje:
680264
- Dalis Nr.:
9552 0601000 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 18AWG SHLD - Sandelyje:
42
- Dalis Nr.:
9552 - Gamintojai:
Apex Tool Group - apibūdinimas:
WR RAT COMB STBY FLEX 11MM - Sandelyje:
3644
- Dalis Nr.:
95501A802F - Gamintojai:
Dialight - apibūdinimas:
LED HARDWARE 556 THICK GASKET - Sandelyje:
16707
- Dalis Nr.:
9550 060100 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 50PR 24AWG SHLD - Sandelyje:
39
- Dalis Nr.:
955-25-SR-9-12 - Gamintojai:
NorComp - apibūdinimas:
CABLE CLAMP FOR DB25 - Sandelyje:
21695
- Dalis Nr.:
955-037-010R011 - Gamintojai:
NorComp - apibūdinimas:
BACKSHELL 37POS Q-LOCK PLAS BLK - Sandelyje:
15667
- Dalis Nr.:
955-037-020R121 - Gamintojai:
NorComp - apibūdinimas:
BACKSHELL 37POS Q-LOCK MET PLAS - Sandelyje:
10235
- Dalis Nr.:
95503-6891 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
CONN MOD JACK 8P8C VERT UNSHLD - Sandelyje:
103893
- Dalis Nr.:
9551 - Gamintojai:
Apex Tool Group - apibūdinimas:
WR RAT COMB STBY FLEX 10MM - Sandelyje:
3896
- Dalis Nr.:
9551 - Gamintojai:
Keystone Electronics Corp. - apibūdinimas:
MACH SCREW FLAT SLOTTED #10-32 - Sandelyje:
686211
- Dalis Nr.:
9550 0601000 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 50PR 24AWG SHLD - Sandelyje:
5

