79425-162HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 79425-162HLF su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 79425-162HLF su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 79425-162HLF |
|---|---|
| Gamintojas | Amphenol FCI |
| apibūdinimas | HEADER BERGSTIK |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 79425-162HLF |
|---|---|
| Gamintojas | Amphenol FCI |
| apibūdinimas | HEADER BERGSTIK |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5796 pcs |
| Duomenų lapas | Bergstik II Hdr SR Drawing |
| Prekės nuotrauka | 79425-162HLF.jpg |
| Kategorija | Jungtys, jungtys |
| Įtampos įvertinimas | - |
| Nutraukimas | Solder |
| Stilius | Board to Board |
| Skrudinimas | Unshrouded |
| Serija | BERGSTIK® II |
| Atstumas tarp eilučių - poravimosi | 0.100" (2.54mm) |
| Pikis - poravimas | 0.100" (2.54mm) |
| Pakuotė | Bulk |
| Bendrasis kontaktinis ilgis | 0.410" (10.41mm) |
| Darbinė temperatūra | - |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pakrautų pozicijų skaičius | All |
| Pozicijų skaičius | 62 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| Mating Stacking Heights | - |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Izoliacinė medžiaga | - |
| Izoliacijos aukštis | 0.100" (2.54mm) |
| Izoliacijos spalva | Black |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Push-Pull |
| Išsamus aprašymas | Connector Header Through Hole 62 position 0.100" (2.54mm) |
| Dabartinis įvertinimas | - |
| Susisiekimo tipas | Male Pin |
| Kontaktinė forma | Square |
| Kontaktinė medžiaga | Phosphor Bronze |
| Susisiekimo trukmė - pranešimas | 0.120" (3.05mm) |
| Kontaktinis ilgis - poravimas | 0.190" (4.83mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness - Post | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish - paštu | - |
| Susisiekite su Finish - poravimosi | Gold or Gold, GXT™ |
| Jungties tipas | Header |
| Programos | - |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Amphenol FCI serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5796 Amphenol FCI 79425-162HLF gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
79425-408HLF - Gamintojai:
Amphenol FCI - apibūdinimas:
HEADER BERGSTIK - Sandelyje:
411999
- Dalis Nr.:
79425-172HLF - Gamintojai:
Amphenol FCI - apibūdinimas:
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT - Sandelyje:
4923
