79425-120HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 79425-120HLF su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 79425-120HLF su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 79425-120HLF |
|---|---|
| Gamintojas | Amphenol FCI |
| apibūdinimas | BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 300 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.283 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 79425-120HLF |
|---|---|
| Gamintojas | Amphenol FCI |
| apibūdinimas | BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 76628 pcs |
| Duomenų lapas | Bergstik II HDR D/R Straight |
| Prekės nuotrauka | 79425-120HLF.jpg |
| Kategorija | Jungtys, jungtys |
| Įtampa - DC Spark Over (Nom) | Phosphor Bronze |
| Įveskite atributus | - |
| Nutraukimas | Solder |
| Stilius | Board to Board |
| Krovimo kryptis | Male Pin |
| Skrudinimas | 0.100" (2.54mm) |
| "Shield" nutraukimas | Square |
| Serija | BERGSTIK® II |
| Atstumas tarp eilučių - poravimosi | Unshrouded |
| RoHS statusas | Bulk |
| Srauto srovė - žemas dažnis | - |
| Pikis - jungtis | - |
| Bendrasis kontaktinis ilgis | 0.120" (3.05mm) |
| Darbinė temperatūra | - |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius | 20 |
| Kontaktų skaičius | - |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| Medžiaga - izoliacija | All |
| Gamintojo kodas | 79425-120HLF |
| Ilgis - pranešimas (poravimas) | - |
| Izoliacinė medžiaga | - |
| Izoliacijos aukštis | 0.410" (10.41mm) |
| funkcijos | - |
| Išplėstas aprašymas | 20 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT™ |
| apibūdinimas | BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT |
| Dabartinis įvertinimas | - |
| Dabartinis - maks. / Kontaktas | - |
| Susisiekimo trukmė - pranešimas | 0.190" (4.83mm) |
| Kontaktinis ilgis - poravimas | 0.100" (2.54mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness - Post | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi | Gold or Gold, GXT™ |
| Susisiekite su Finish - paštu | 30µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish - poravimosi | 0.100" (2.54mm) |
| Jungties tipas | Header |
| Faktinis skersmuo | Black |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Amphenol FCI serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 76628 Amphenol FCI 79425-120HLF gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
794249-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Sandelyje:
51002
- Dalis Nr.:
794246-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Sandelyje:
64094
- Dalis Nr.:
79425-106HLF - Gamintojai:
Amphenol FCI - apibūdinimas:
HEADER BERGSTIK - Sandelyje:
312367
- Dalis Nr.:
79425-110HLF - Gamintojai:
Amphenol FCI - apibūdinimas:
HEADER BERGSTIK - Sandelyje:
165126
