79425-120HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
  • 79425-110HLF.jpg
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 79425-120HLF su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
Dalies numeris 79425-120HLF
Gamintojas Amphenol FCI
apibūdinimas BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT
"Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
In Stock 76628 pcs
Atskaitos kaina
(JAV doleriais)
300 pcs
Pateikite užklausą dėl pasiūlymo dėl didesnių kiekių, nei rodomi.
Kiekis:
Iš viso:
Product parameter
Dalies numeris 79425-120HLF
Gamintojas Amphenol FCI
Turimas kiekis 76628 pcs
Duomenų lapas Bergstik II HDR D/R Straight
Prekės nuotrauka 79425-120HLF.jpg
Kategorija Jungtys, jungtys
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze
Įveskite atributus -
Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board
Krovimo kryptis Male Pin
Skrudinimas 0.100" (2.54mm)
"Shield" nutraukimas Square
Serija BERGSTIK® II
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded
RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis -
Pikis - jungtis -
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.120" (3.05mm)
Darbinė temperatūra -
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 20
Kontaktų skaičius -
Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo kodas 79425-120HLF
Ilgis - pranešimas (poravimas) -
Izoliacinė medžiaga -
Izoliacijos aukštis 0.410" (10.41mm)
funkcijos -
Išplėstas aprašymas 20 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT™
Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis - maks. / Kontaktas -
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.190" (4.83mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Gold or Gold, GXT™
Susisiekite su Finish - paštu 30µin (0.76µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi 0.100" (2.54mm)