794242-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 794242-1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 794242-1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 794242-1 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | 04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.601 | $0.545 | $0.467 | $0.389 | $0.334 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 794242-1 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | 04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 69939 pcs |
| Duomenų lapas | 794242 Drawing |
| Prekės nuotrauka | 794242-1.jpg |
| Kategorija | Jungtys, jungtys |
| Serija | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Eilučių tarpas | 0.163" (4.14mm) |
| Pikis | 0.163" (4.14mm) |
| Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | A109127 |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius | 4 |
| Pastaba | Contacts Not Included |
| Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Locking Ramp |
| Išsamus aprašymas | 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Susisiekimo tipas | Male Pin |
| Susisiekimo nutraukimas | Crimp |
| Jungties tipas | Receptacle |
| Spalva | Natural |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Agastat Relays / TE Connectivity serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 69939 Agastat Relays / TE Connectivity 794242-1 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
794236-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN - Sandelyje:
99538
- Dalis Nr.:
794230-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PIN 16-20AWG TIN CRIMP - Sandelyje:
281993
- Dalis Nr.:
79425-110HLF - Gamintojai:
Amphenol FCI - apibūdinimas:
HEADER BERGSTIK - Sandelyje:
165126
- Dalis Nr.:
794238-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Sandelyje:
96316
- Dalis Nr.:
794243-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Sandelyje:
121956
- Dalis Nr.:
794230-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PIN 16-20AWG GOLD CRIMP - Sandelyje:
195372
- Dalis Nr.:
79425-106HLF - Gamintojai:
Amphenol FCI - apibūdinimas:
HEADER BERGSTIK - Sandelyje:
312367
- Dalis Nr.:
794249-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Sandelyje:
51002
- Dalis Nr.:
794245-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Sandelyje:
75340
- Dalis Nr.:
794239-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - Sandelyje:
141026
- Dalis Nr.:
794231-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN SOCKET 16-20AWG TIN CRIMP - Sandelyje:
245905
- Dalis Nr.:
794231-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN SOCKET 16-20AWG GOLD CRIMP - Sandelyje:
174017
- Dalis Nr.:
794246-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Sandelyje:
64094
- Dalis Nr.:
794244-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Sandelyje:
119900
- Dalis Nr.:
794241-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - Sandelyje:
92218
- Dalis Nr.:
794240-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Sandelyje:
122590
- Dalis Nr.:
794237-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - Sandelyje:
184362
