794209-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 794209-1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 794209-1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 794209-1 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.041 | $1.00 | $0.916 | $0.875 | $0.833 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.729 | $0.708 | $0.604 | $0.562 | ||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 794209-1 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 60493 pcs |
| Duomenų lapas | 794209 |
| Prekės nuotrauka | 794209-1-001.jpg , 794209-1-002.jpg , 794209-1-003.jpg |
| Kategorija | Jungtys, jungtys |
| Serija | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Eilučių tarpas | 0.163" (4.14mm) |
| Pikis | 0.163" (4.14mm) |
| Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | 7942091 A25719 |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius | 18 |
| Pastaba | Contacts Not Included |
| Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Locking Ramp |
| Išsamus aprašymas | 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Susisiekimo tipas | Male or Female |
| Susisiekimo nutraukimas | Crimp |
| Jungties tipas | Receptacle |
| Spalva | Natural |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Agastat Relays / TE Connectivity serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 60493 Agastat Relays / TE Connectivity 794209-1 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
794208-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
71917
- Dalis Nr.:
794217-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
MINI UMNL2 SOK 30-26 AWG AU - Sandelyje:
213045
- Dalis Nr.:
794213-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
49222
- Dalis Nr.:
794206-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
49450
- Dalis Nr.:
794201-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
58948
- Dalis Nr.:
794216-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PIN 26-30AWG TIN CRIMP TERM - Sandelyje:
1023342
- Dalis Nr.:
794202-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
78500
- Dalis Nr.:
794212-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
64080
- Dalis Nr.:
794217-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN SOCKET 30-26AWG TIN - Sandelyje:
1999147
- Dalis Nr.:
794211-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
55543
- Dalis Nr.:
794214-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
47363
- Dalis Nr.:
794204-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
76478
- Dalis Nr.:
794216-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
MINI UMNL2 PIN 30-26 AWG AU - Sandelyje:
223897
- Dalis Nr.:
794203-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
82486
- Dalis Nr.:
794207-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
87525
- Dalis Nr.:
794215-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
63900
- Dalis Nr.:
794199-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
85087
- Dalis Nr.:
794210-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
66992
- Dalis Nr.:
794200-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
83276
- Dalis Nr.:
794205-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
83288
