794190-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 794190-1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 794190-1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 794190-1 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | CONN PLUG 6POS MINI UNIV-MATE 2 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.395 | $0.348 | $0.328 | $0.314 | $0.30 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.273 | $0.246 | $0.218 | $0.198 | ||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 794190-1 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | CONN PLUG 6POS MINI UNIV-MATE 2 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 111429 pcs |
| Duomenų lapas | 794190 |
| Prekės nuotrauka | 794190-1-001.jpg , 794190-1-002.jpg , 794190-1-003.jpg |
| Kategorija | Jungtys, jungtys |
| Serija | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Eilučių tarpas | 0.163" (4.14mm) |
| Pikis | 0.163" (4.14mm) |
| Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | 7941901 A25660 |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius | 6 |
| Pastaba | Contacts Not Included |
| Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Latch Lock |
| Išsamus aprašymas | 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Susisiekimo tipas | Male or Female |
| Susisiekimo nutraukimas | Crimp |
| Jungties tipas | Plug |
| Spalva | Natural |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Agastat Relays / TE Connectivity serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 111429 Agastat Relays / TE Connectivity 794190-1 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
794187-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 3POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
79777
- Dalis Nr.:
794152-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
AMP DUAC/PL 04P RECEPTACLE - Sandelyje:
70186
- Dalis Nr.:
794196-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
79722
- Dalis Nr.:
794194-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
74211
- Dalis Nr.:
794198-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
76313
- Dalis Nr.:
794193-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
89907
- Dalis Nr.:
794197-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
61709
- Dalis Nr.:
794156-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
AMP DUAC/PL 12P RECEPTACLE - Sandelyje:
73758
- Dalis Nr.:
794191-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 6POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
80476
- Dalis Nr.:
794192-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
57946
- Dalis Nr.:
794195-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
84724
- Dalis Nr.:
794185-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 2POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
83755
- Dalis Nr.:
794184-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 2POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
87448
- Dalis Nr.:
794188-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 4POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
137228
- Dalis Nr.:
794189-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 4POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
120627
- Dalis Nr.:
794200-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
83276
- Dalis Nr.:
794186-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN PLUG 3POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
137448
- Dalis Nr.:
794199-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Sandelyje:
85087
- Dalis Nr.:
794153-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
AMP DUAC/PL 06P RECEPTABLE - Sandelyje:
64756
- Dalis Nr.:
794176-5 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
AMP DUAC/PL 12P HDR ASSY RA - Sandelyje:
15314
