794120-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 794120-2 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 794120-2 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 794120-2 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | 02P CMNL PC HDR ASSY RA V0 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.527 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 794120-2 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | 02P CMNL PC HDR ASSY RA V0 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 65328 pcs |
| Duomenų lapas | 794120 |
| Kategorija | Jungtys, jungtys |
| Įtampos įvertinimas | 250VAC |
| Nutraukimas | Solder |
| Stilius | Board to Cable/Wire |
| Skrudinimas | Shrouded - 4 Wall |
| Serija | Commercial MATE-N-LOK |
| Atstumas tarp eilučių - poravimosi | - |
| Pikis - poravimas | 0.200" (5.08mm) |
| Pakuotė | Bulk |
| Bendrasis kontaktinis ilgis | - |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Pakrautų pozicijų skaičius | All |
| Pozicijų skaičius | 2 |
| Montavimo tipas | Through Hole, Right Angle |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| Mating Stacking Heights | - |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Izoliacinė medžiaga | Polyamide (PA), Nylon |
| Izoliacijos aukštis | 0.345" (8.76mm) |
| Izoliacijos spalva | Natural |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| funkcijos | Board Guide, Board Lock |
| Tvirtinimo tipas | Detent Lock |
| Išsamus aprašymas | Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.200" (5.08mm) |
| Dabartinis įvertinimas | 12A |
| Susisiekimo tipas | Male Pin |
| Kontaktinė forma | Circular |
| Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |
| Susisiekimo trukmė - pranešimas | 0.140" (3.56mm) |
| Kontaktinis ilgis - poravimas | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - Post | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi | - |
| Susisiekite su Finish - paštu | Tin |
| Susisiekite su Finish - poravimosi | Tin |
| Jungties tipas | Header |
| Programos | General Purpose |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Agastat Relays / TE Connectivity serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 65328 Agastat Relays / TE Connectivity 794120-2 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
794115-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
03P SL156 HSG W/LCK RAMP NATL #2 - Sandelyje:
451319
- Dalis Nr.:
794107-2 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN HEADER 22POS R/A M-UMNL AU - Sandelyje:
8721
- Dalis Nr.:
794116-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
04P .156 MNL PLUG - Sandelyje:
51047
- Dalis Nr.:
794132-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN RECEPT/CAP 4POS MATE-N-LOK - Sandelyje:
97428
- Dalis Nr.:
794140-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
AMP DUAC PWR CONN SCKT CONT AU - Sandelyje:
222300
- Dalis Nr.:
794120-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN HEADER PIN RT/ANG 2POS TIN - Sandelyje:
66323
- Dalis Nr.:
794142-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN SOCKET 26-22AWG GOLD - Sandelyje:
196406
- Dalis Nr.:
794137-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN SOCKET 18-22 AWG TIN CRIMP - Sandelyje:
956254
- Dalis Nr.:
794136-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN SOCKET 22-26AWG M-UMNL GOLD - Sandelyje:
231913
- Dalis Nr.:
794136-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN SOCKET 22-26AWG CRIMP - Sandelyje:
3978
- Dalis Nr.:
794108-2 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 AU - Sandelyje:
6500
- Dalis Nr.:
794130-2 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN HEADER 9CIRC DUPLEX - Sandelyje:
13966
- Dalis Nr.:
794108-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 TIN - Sandelyje:
18229
- Dalis Nr.:
794139-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN SOCKET 22-26AWG GOLD CRIMP - Sandelyje:
187352
- Dalis Nr.:
794115-8 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
08P SL156 HSG W/LR,W/O#2 - Sandelyje:
80700
- Dalis Nr.:
794119-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
02P CMNL PC HDR HSG RA - Sandelyje:
12975
- Dalis Nr.:
794141-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
AMP DUAC CONN SCKT CONT LP AU - Sandelyje:
169662
- Dalis Nr.:
794118-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN CAP/RCPT 4POS M-N-L PNL MT - Sandelyje:
84585
- Dalis Nr.:
794117-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN RCPT HOUSING 4POS .156 MNL - Sandelyje:
91579
- Dalis Nr.:
794138-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CONN SOCKET GOLD - Sandelyje:
178584

