3-6278199-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 3-6278199-0 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 3-6278199-0 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 3-6278199-0 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | CA,50,MTRJ-ST |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $27.017 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 3-6278199-0 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | CA,50,MTRJ-ST |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 1448 pcs |
| Duomenų lapas | 6278199 |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Įveskite | Multimode, Duplex |
| Serija | - |
| Grąžinimo nuostolis | 20dB |
| Reitingai | OFNR |
| Darbinė temperatūra | - |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis - bendras | 98.4' (30.0m) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Striukė (izoliacija) medžiaga | - |
| Įterpimo nuostolis | 0.55dB |
| Pluošto tipas | 50/125 |
| funkcijos | Riser, Zipcord |
| Išsamus aprašymas | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ 50/125 98.4' (30.0m) |
| Spalva - jungtys | Beige |
| Spalva - kabelis | Orange |
| Kabelio tipas | Twin Zip |
| Kabelio skersmuo | 0.14" (3.6mm) |
| Bendo spindulys | - |
| 2-as jungtis | MT-RJ |
| 1 jungtis | ST (2) |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Agastat Relays / TE Connectivity serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 1448 Agastat Relays / TE Connectivity 3-6278199-0 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
3-6278032-5 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Sandelyje:
1048
- Dalis Nr.:
3-6278881-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,50,MTRJ-ST - Sandelyje:
930
- Dalis Nr.:
3-6278880-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,50,MTRJ-SC - Sandelyje:
891
- Dalis Nr.:
3-6278128-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
MT-RJ/MT-RJ 30M1 C/A - Sandelyje:
1417
- Dalis Nr.:
3-6278298-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,SM,MTRJ-ST - Sandelyje:
1735
- Dalis Nr.:
3-6278873-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,50,MTRJ-MTRJ - Sandelyje:
1206
- Dalis Nr.:
3-6278032-7 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Sandelyje:
1116
- Dalis Nr.:
3-6278033-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,SM,MTRJ-MTRJ - Sandelyje:
1691
- Dalis Nr.:
3-6278126-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,50,MTRJ-SC - Sandelyje:
1007
- Dalis Nr.:
3-6278877-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,50,MTRJ-SC - Sandelyje:
805
- Dalis Nr.:
3-6278032-4 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Sandelyje:
1269
- Dalis Nr.:
3-6278032-9 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Sandelyje:
1021
- Dalis Nr.:
3-6278879-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,50,MTRJ-SC - Sandelyje:
901
- Dalis Nr.:
3-6278874-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,50,MTRJ-MTRJ - Sandelyje:
849
- Dalis Nr.:
3-6278032-6 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Sandelyje:
1134
- Dalis Nr.:
3-6278876-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,50,MTRJ-MTRJ - Sandelyje:
929
- Dalis Nr.:
3-6278875-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,50,MTRJ-MTRJ - Sandelyje:
845
- Dalis Nr.:
3-6278878-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA,50,MTRJ-SC - Sandelyje:
872
- Dalis Nr.:
3-6278032-8 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Sandelyje:
1250
- Dalis Nr.:
3-6278127-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
SC SIMPLX/MT-RJ 30M1 C/A - Sandelyje:
1265

