2-1906014-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 2-1906014-4 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 2-1906014-4 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 2-1906014-4 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $28.29 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 2-1906014-4 |
|---|---|
| Gamintojas | Agastat Relays / TE Connectivity |
| apibūdinimas | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 1381 pcs |
| Duomenų lapas | 1906014 |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Įveskite | Multimode, Duplex |
| Serija | - |
| Grąžinimo nuostolis | - |
| Reitingai | OFNR |
| Darbinė temperatūra | - |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis - bendras | 78.7' (24.0m) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Striukė (izoliacija) medžiaga | - |
| Įterpimo nuostolis | 0.53dB |
| Pluošto tipas | 50/125 |
| funkcijos | Riser, Zipcord |
| Išsamus aprašymas | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 78.7' (24.0m) |
| Spalva - jungtys | Beige, Yellow |
| Spalva - kabelis | Orange |
| Kabelio tipas | Twin Zip |
| Kabelio skersmuo | 0.08" (2.0mm) |
| Bendo spindulys | - |
| 2-as jungtis | LC Duplex |
| 1 jungtis | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Agastat Relays / TE Connectivity serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 1381 Agastat Relays / TE Connectivity 2-1906014-4 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
2-1906014-6 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Sandelyje:
1054
- Dalis Nr.:
2-1906014-7 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Sandelyje:
1280
- Dalis Nr.:
2-1906014-8 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Sandelyje:
972
- Dalis Nr.:
2-1906015-2 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Sandelyje:
1286
- Dalis Nr.:
2-1906015-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Sandelyje:
1131
- Dalis Nr.:
2-1906014-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Sandelyje:
1209
- Dalis Nr.:
2-1906013-8 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Sandelyje:
1175
- Dalis Nr.:
2-1906013-9 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Sandelyje:
1005
- Dalis Nr.:
2-1906013-7 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Sandelyje:
1298
- Dalis Nr.:
2-1906015-4 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Sandelyje:
1418
- Dalis Nr.:
2-1906013-6 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Sandelyje:
1053
- Dalis Nr.:
2-1906014-5 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Sandelyje:
1378
- Dalis Nr.:
2-1906013-4 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Sandelyje:
1408
- Dalis Nr.:
2-1906015-0 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Sandelyje:
1512
- Dalis Nr.:
2-1906013-5 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Sandelyje:
1099
- Dalis Nr.:
2-1906014-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Sandelyje:
1254
- Dalis Nr.:
2-1906014-2 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Sandelyje:
1248
- Dalis Nr.:
2-1906015-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Sandelyje:
1429
- Dalis Nr.:
2-1906014-3 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Sandelyje:
1346
- Dalis Nr.:
2-1906014-9 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Sandelyje:
1185

