1722533012-11-S9
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1722533012-11-S9 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1722533012-11-S9 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 1722533012-11-S9 |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 11" PRE-CRIMP 1857/19 SLATE |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.505 | $0.433 | $0.392 | $0.361 | $0.309 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 1722533012-11-S9 |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 11" PRE-CRIMP 1857/19 SLATE |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 69299 pcs |
| Duomenų lapas | 1722533yyy DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Prekės nuotrauka | 1722533012-11-S9-001.jpg , 1722533012-11-S9-002.jpg |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Vielos matuoklis | 18 AWG |
| Serija | Ultra-Fit |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Dirigentų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis | 11.0" (279.4mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Slate 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 11.0" (279.4mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Susisiekite su galu | Socket to Cable (Round) |
| Spalva | Slate |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Affinity Medical Technologies - a Molex company serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 69299 Affinity Medical Technologies - a Molex company 1722533012-11-S9 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
1722533012-11-R7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 RED - Sandelyje:
73889
- Dalis Nr.:
1722533012-11-N7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 BROWN - Sandelyje:
63357
- Dalis Nr.:
1722533012-11-W9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 WHITE - Sandelyje:
78675
- Dalis Nr.:
1722533012-11-V7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 VIOLET - Sandelyje:
74334
- Dalis Nr.:
1722533012-11-R9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 RED - Sandelyje:
89073
- Dalis Nr.:
1722533012-11-W9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 WHITE - Sandelyje:
74673
- Dalis Nr.:
1722533012-11-V9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 VIOLET - Sandelyje:
65340
- Dalis Nr.:
1722533012-11-S7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 SLATE - Sandelyje:
65511
- Dalis Nr.:
1722533012-11-W7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 WHITE - Sandelyje:
73357
- Dalis Nr.:
1722533012-11-S9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 SLATE - Sandelyje:
77152
- Dalis Nr.:
1722533012-11-S7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 SLATE - Sandelyje:
85667
- Dalis Nr.:
1722533012-11-N9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 BROWN - Sandelyje:
75022
- Dalis Nr.:
1722533012-11-W7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 WHITE - Sandelyje:
67513
- Dalis Nr.:
1722533012-11-N9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 BROWN - Sandelyje:
86479
- Dalis Nr.:
1722533012-11-R9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 RED - Sandelyje:
72524
- Dalis Nr.:
1722533012-11-N7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 BROWN - Sandelyje:
83148
- Dalis Nr.:
1722533012-11-R7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 RED - Sandelyje:
78825
- Dalis Nr.:
1722533012-11-V7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 VIOLET - Sandelyje:
70701
- Dalis Nr.:
1722533012-11-V9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 VIOLET - Sandelyje:
84962
- Dalis Nr.:
1722533012-11-Y7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 YELLOW - Sandelyje:
74286
