1722533012-11-B9-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1722533012-11-B9-D su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1722533012-11-B9-D su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 1722533012-11-B9-D |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 11" PRE-CRIMP 1857/19 BLACK |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.709 | $0.608 | $0.55 | $0.507 | $0.434 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 1722533012-11-B9-D |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 11" PRE-CRIMP 1857/19 BLACK |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 70229 pcs |
| Duomenų lapas | 1722533yyy DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Prekės nuotrauka | 1722533012-11-B9-D-001.jpg , 1722533012-11-B9-D-002.jpg |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Vielos matuoklis | 18 AWG |
| Serija | Ultra-Fit |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Dirigentų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis | 11.0" (279.4mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Black 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.0" (279.4mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Susisiekite su galu | Socket to Socket |
| Spalva | Black |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Affinity Medical Technologies - a Molex company serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 70229 Affinity Medical Technologies - a Molex company 1722533012-11-B9-D gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
1722533012-11-G7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 GREEN - Sandelyje:
72973
- Dalis Nr.:
1722533012-11-G9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 GREEN - Sandelyje:
69338
- Dalis Nr.:
1722533012-11-L9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 BLUE - Sandelyje:
89357
- Dalis Nr.:
1722533012-11-G9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 GREEN - Sandelyje:
74123
- Dalis Nr.:
1722533012-11-B9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 BLACK - Sandelyje:
64220
- Dalis Nr.:
1722533012-10-Y9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 YELLOW - Sandelyje:
84074
- Dalis Nr.:
1722533012-11-B7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 BLACK - Sandelyje:
65891
- Dalis Nr.:
1722533012-11-N7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 BROWN - Sandelyje:
83148
- Dalis Nr.:
1722533012-11-A7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 ORANGE - Sandelyje:
87328
- Dalis Nr.:
1722533012-11-A9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 ORANGE - Sandelyje:
70200
- Dalis Nr.:
1722533012-11-A9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 ORANGE - Sandelyje:
76847
- Dalis Nr.:
1722533012-11-L9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1857/19 BLUE - Sandelyje:
68438
- Dalis Nr.:
1722533012-10-Y9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 YELLOW - Sandelyje:
65134
- Dalis Nr.:
1722533012-11-G7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 GREEN - Sandelyje:
61832
- Dalis Nr.:
1722533012-11-L7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 BLUE - Sandelyje:
62614
- Dalis Nr.:
1722533012-11-B7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 BLACK - Sandelyje:
82068
- Dalis Nr.:
1722533012-11-A7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 ORANGE - Sandelyje:
61583
- Dalis Nr.:
1722533012-10-Y7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1858/19 YELLOW - Sandelyje:
89318
- Dalis Nr.:
1722533012-11-N7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 BROWN - Sandelyje:
63357
- Dalis Nr.:
1722533012-11-L7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
11" PRE-CRIMP 1858/19 BLUE - Sandelyje:
76605
