0460121141-08-G0-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 0460121141-08-G0-D su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 0460121141-08-G0-D su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 0460121141-08-G0-D |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 8" PRE-CRIMP A2040 GREEN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.322 | $0.278 | $0.253 | $0.228 | $0.202 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 0460121141-08-G0-D |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 8" PRE-CRIMP A2040 GREEN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 112407 pcs |
| Duomenų lapas | Mini-Fit® Plus Conn Sys 4.20mm Pitch Datasheet0460121141 DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideMini-Fit Plus HCS Product Spec |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Vielos matuoklis | 20 AWG |
| Serija | Mini-Fit Plus HCS 46012 |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Dirigentų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis | 8.00" (203.20mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Green 20 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 8.00" (203.20mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness | 100.0µin (2.54µm) |
| Susisiekite su Finish | Tin |
| Susisiekite su galu | Pin to Pin |
| Spalva | Green |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Affinity Medical Technologies - a Molex company serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 112407 Affinity Medical Technologies - a Molex company 0460121141-08-G0-D gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
0460121141-08-A9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2064 ORANGE - Sandelyje:
139585
- Dalis Nr.:
0460121141-08-A0 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2040 ORANGE - Sandelyje:
117930
- Dalis Nr.:
0460121141-08-B9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2064 BLACK - Sandelyje:
108600
- Dalis Nr.:
0460121141-08-B9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2064 BLACK - Sandelyje:
109368
- Dalis Nr.:
0460121141-06-Y9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
6" PRE-CRIMP A2064 YELLOW - Sandelyje:
93230
- Dalis Nr.:
0460121141-08-L0-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2040 BLUE - Sandelyje:
112791
- Dalis Nr.:
0460121141-08-G9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2064 GREEN - Sandelyje:
123080
- Dalis Nr.:
0460121141-08-N9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2064 BROWN - Sandelyje:
131847
- Dalis Nr.:
0460121141-08-A0-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2040 ORANGE - Sandelyje:
96964
- Dalis Nr.:
0460121141-08-G0 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2040 GREEN - Sandelyje:
142561
- Dalis Nr.:
0460121141-08-L9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2064 BLUE - Sandelyje:
89774
- Dalis Nr.:
0460121141-08-A9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2064 ORANGE - Sandelyje:
94902
- Dalis Nr.:
0460121141-08-G9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2064 GREEN - Sandelyje:
91896
- Dalis Nr.:
0460121141-08-B0 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2040 BLACK - Sandelyje:
127448
- Dalis Nr.:
0460121141-08-L0 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2040 BLUE - Sandelyje:
118548
- Dalis Nr.:
0460121141-08-N0 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2040 BROWN - Sandelyje:
120366
- Dalis Nr.:
0460121141-08-N0-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2040 BROWN - Sandelyje:
92415
- Dalis Nr.:
0460121141-08-B0-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2040 BLACK - Sandelyje:
99955
- Dalis Nr.:
0460121141-08-L9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2064 BLUE - Sandelyje:
130581
- Dalis Nr.:
0460121141-08-N9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2064 BROWN - Sandelyje:
88488

