0430300003-05-Y2
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 0430300003-05-Y2 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 0430300003-05-Y2 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 0430300003-05-Y2 |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 5" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.269 | $0.232 | $0.211 | $0.19 | $0.169 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 0430300003-05-Y2 |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 5" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 127978 pcs |
| Duomenų lapas | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide430300003 Drawing |
| Prekės nuotrauka | 0430300003-05-Y2-001.jpg , 0430300003-05-Y2-002.jpg |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Vielos matuoklis | 22 AWG |
| Serija | Micro-Fit 3.0 43030 |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Dirigentų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis | 5.00" (127.00mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Yellow 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 5.00" (127.00mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Susisiekite su galu | Socket to Cable (Round) |
| Spalva | Yellow |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Affinity Medical Technologies - a Molex company serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 127978 Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430300003-05-Y2 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
0430300003-05-Y2-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW - Sandelyje:
107694
- Dalis Nr.:
0430300003-05-Y4 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW - Sandelyje:
128998
- Dalis Nr.:
0430300003-05-W4-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE - Sandelyje:
98320
- Dalis Nr.:
0430300003-05-W4 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE - Sandelyje:
118630
- Dalis Nr.:
0430300003-05-W2 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2016W WHITE - Sandelyje:
128913
- Dalis Nr.:
0430300003-06-A4 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE - Sandelyje:
120749
- Dalis Nr.:
0430300003-05-W2-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2016W WHITE - Sandelyje:
97296
- Dalis Nr.:
0430300003-05-W0 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE - Sandelyje:
126220
- Dalis Nr.:
0430300003-06-A0 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE - Sandelyje:
140617
- Dalis Nr.:
0430300003-06-A0-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE - Sandelyje:
93800
- Dalis Nr.:
0430300003-05-W0-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE - Sandelyje:
88640
- Dalis Nr.:
0430300003-06-A4-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE - Sandelyje:
88845
- Dalis Nr.:
0430300003-05-Y4-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW - Sandelyje:
98182
- Dalis Nr.:
0430300003-05-Y0 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW - Sandelyje:
121163
- Dalis Nr.:
0430300003-06-B0 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
6" PRE-CRIMP A2040B BLACK - Sandelyje:
119072
- Dalis Nr.:
0430300003-05-Y0-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW - Sandelyje:
103376
- Dalis Nr.:
0430300003-05-V4 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - Sandelyje:
127339
- Dalis Nr.:
0430300003-06-A2 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE - Sandelyje:
112317
- Dalis Nr.:
0430300003-05-V4-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
5" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - Sandelyje:
86821
- Dalis Nr.:
0430300003-06-A2-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE - Sandelyje:
86643
