0039000038-05-G9
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 0039000038-05-G9 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 0039000038-05-G9 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 0039000038-05-G9 |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 5" PRE-CRIMP A2064 GREEN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.241 | $0.185 | $0.169 | $0.161 | $0.133 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 0039000038-05-G9 |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 5" PRE-CRIMP A2064 GREEN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 145363 pcs |
| Duomenų lapas | 00390000yy DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Prekės nuotrauka | 0039000038-05-G9-001.jpg , 0039000038-05-G9-002.jpg |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Vielos matuoklis | 18 AWG |
| Serija | Mini-Fit Jr |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Dirigentų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis | 5.00" (127.00mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Green 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness | - |
| Susisiekite su Finish | Tin |
| Susisiekite su galu | Socket to Cable (Round) |
| Spalva | Green |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Affinity Medical Technologies - a Molex company serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 145363 Affinity Medical Technologies - a Molex company 0039000038-05-G9 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
C0805X273M4HACAUTO - Gamintojai:
KEMET - apibūdinimas:
CAP CER 0805 27NF 16V ULTRA STAB - Sandelyje:
893942
