0008500113-08-L1
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 0008500113-08-L1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 0008500113-08-L1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 0008500113-08-L1 |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 8" PRE-CRIMP A3047 BLUE |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.244 | $0.187 | $0.171 | $0.162 | $0.134 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 0008500113-08-L1 |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 8" PRE-CRIMP A3047 BLUE |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 179561 pcs |
| Duomenų lapas | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide00085y0yyy Drawing |
| Prekės nuotrauka | 0008500113-08-L1-001.jpg , 0008500113-08-L1-002.jpg |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Vielos matuoklis | 30 AWG |
| Serija | KK 2759 |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Dirigentų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis | 8.00" (203.20mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Blue 30 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 8.00" (203.20mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness | 100.0µin (2.54µm) |
| Susisiekite su Finish | Tin |
| Susisiekite su galu | Socket to Cable (Round) |
| Spalva | Blue |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Affinity Medical Technologies - a Molex company serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 179561 Affinity Medical Technologies - a Molex company 0008500113-08-L1 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
0008500113-08-G1 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3047 GREEN - Sandelyje:
155623
- Dalis Nr.:
0008500113-08-L6 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3049 BLUE - Sandelyje:
162816
- Dalis Nr.:
0008500113-08-G8-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3048 GREEN - Sandelyje:
152688
- Dalis Nr.:
0008500113-08-L2 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2016 BLUE - Sandelyje:
156974
- Dalis Nr.:
0008500113-08-G6 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3049 GREEN - Sandelyje:
152059
- Dalis Nr.:
0008500113-08-G2-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2016 GREEN - Sandelyje:
155461
- Dalis Nr.:
0008500113-08-L8-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3048 BLUE - Sandelyje:
161033
- Dalis Nr.:
0008500113-08-G4 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2015 GREEN - Sandelyje:
158193
- Dalis Nr.:
0008500113-08-L6-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3049 BLUE - Sandelyje:
127434
- Dalis Nr.:
0008500113-08-L4 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2015 BLUE - Sandelyje:
162465
- Dalis Nr.:
0008500113-08-L2-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2016 BLUE - Sandelyje:
142676
- Dalis Nr.:
0008500113-08-L1-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3047 BLUE - Sandelyje:
129624
- Dalis Nr.:
0008500113-08-N1 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3047 BROWN - Sandelyje:
149951
- Dalis Nr.:
0008500113-08-L4-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2015 BLUE - Sandelyje:
146382
- Dalis Nr.:
0008500113-08-G2 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2016 GREEN - Sandelyje:
180263
- Dalis Nr.:
0008500113-08-G6-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3049 GREEN - Sandelyje:
154891
- Dalis Nr.:
0008500113-08-G1-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3047 GREEN - Sandelyje:
158645
- Dalis Nr.:
0008500113-08-L8 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3048 BLUE - Sandelyje:
166529
- Dalis Nr.:
0008500113-08-G8 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A3048 GREEN - Sandelyje:
173274
- Dalis Nr.:
0008500113-08-G4-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
8" PRE-CRIMP A2015 GREEN - Sandelyje:
156806
