W3A41A101KAT2A
AVX Corporation
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite W3A41A101KAT2A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite W3A41A101KAT2A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | W3A41A101KAT2A |
|---|---|
| Gamintojas | AVX Corporation |
| apibūdinimas | CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0612 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 4000 pcs | 8000 pcs | 12000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.045 | $0.043 | $0.041 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | W3A41A101KAT2A |
|---|---|
| Gamintojas | AVX Corporation |
| apibūdinimas | CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0612 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 543736 pcs |
| Duomenų lapas | Ceramic Chip Capacitor CatalogWxA,LxA_Capacitor Array (IPC) |
| Prekės nuotrauka | W3A41A101KAT2A-001.jpg , W3A41A101KAT2A-002.jpg , W3A41A101KAT2A-003.jpg |
| Kategorija | Kondensatoriai |
| Įtampa - Įvertinta | 100V |
| Tolerancija | ±10% |
| Temperatūros koeficientas | C0G, NP0 |
| Dydis / Matmenys | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serija | IPC |
| Reitingai | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 0612 (1632 Metric) |
| Kiti vardai | 478-2876-2 |
| Kondensatorių skaičius | 4 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.053" (1.35mm) |
| Dielektrinė medžiaga | Ceramic |
| Išsamus aprašymas | 100pF Isolated Capacitor 4 Array 100V C0G, NP0 0612 (1632 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| Talpa | 100pF |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose AVX Corporation serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 543736 AVX Corporation W3A41A101KAT2A gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
W3A41A100KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 10PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5634
- Dalis Nr.:
W3A41A390KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 39PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5218
- Dalis Nr.:
W3A41A180KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 18PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5915
- Dalis Nr.:
W3A41A391KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 390PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
4912
- Dalis Nr.:
W3A41A101JAT2F - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5606
- Dalis Nr.:
W3A41A150KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 15PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5422
- Dalis Nr.:
W3A41A330KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 33PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
4828
- Dalis Nr.:
W3A41A680JAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 68PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5115
- Dalis Nr.:
W3A41A331KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 330PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5024
- Dalis Nr.:
W3A41A271KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 270PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5126
- Dalis Nr.:
W3A41A101KAT4A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
540365
- Dalis Nr.:
W3A41A181KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 180PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5644
- Dalis Nr.:
W3A41A470KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 47PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
425595
- Dalis Nr.:
W3A41A201KAT2F - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 200PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5322
- Dalis Nr.:
W3A41A680KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 68PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
4541
- Dalis Nr.:
W3A41A220J4T2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 22PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
307804
- Dalis Nr.:
W3A41A470JAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 47PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
5606
- Dalis Nr.:
W3A41A220KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 22PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
510631
- Dalis Nr.:
W3A41A221KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 220PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
4873
- Dalis Nr.:
W3A41A151KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 150PF 100V NP0 0612 - Sandelyje:
4883
