W2A45A150KAT2A
AVX Corporation
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite W2A45A150KAT2A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite W2A45A150KAT2A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | W2A45A150KAT2A |
|---|---|
| Gamintojas | AVX Corporation |
| apibūdinimas | CAP ARRAY 15PF 50V NP0 0508 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | W2A45A150KAT2A |
|---|---|
| Gamintojas | AVX Corporation |
| apibūdinimas | CAP ARRAY 15PF 50V NP0 0508 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4478 pcs |
| Duomenų lapas | Ceramic Chip Capacitor CatalogWxA,LxA_Capacitor Array (IPC) |
| Prekės nuotrauka | W2A45A150KAT2A.jpg |
| Kategorija | Kondensatoriai |
| Įtampa - Įvertinta | 50V |
| Tolerancija | ±10% |
| Temperatūros koeficientas | C0G, NP0 |
| Dydis / Matmenys | 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm) |
| Serija | IPC |
| Reitingai | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 0508 (1220 Metric) |
| Kondensatorių skaičius | 4 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.037" (0.94mm) |
| Dielektrinė medžiaga | Ceramic |
| Išsamus aprašymas | 15pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 0508 (1220 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| Talpa | 15pF |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose AVX Corporation serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4478 AVX Corporation W2A45A150KAT2A gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
W2A45A330KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
4289
- Dalis Nr.:
W2A45A101KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
4252
- Dalis Nr.:
W2A45A100JAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
4422
- Dalis Nr.:
W2A43C471KAT2F - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 470PF 25V X7R 0508 - Sandelyje:
320893
- Dalis Nr.:
W2A45A221KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 220PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
3987
- Dalis Nr.:
W2A45A181KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 180PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
5251
- Dalis Nr.:
W2A45A120KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 12PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
5438
- Dalis Nr.:
W2A45A201KAT2F - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 200PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
3962
- Dalis Nr.:
W2A45A220KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
4174
- Dalis Nr.:
W2A45A100KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
4476
- Dalis Nr.:
W2A43C682KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 6800PF 25V X7R 0508 - Sandelyje:
290285
- Dalis Nr.:
W2A45A180KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 18PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
5794
- Dalis Nr.:
W2A45A390KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 39PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
5916
- Dalis Nr.:
W2A43C471MAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 470PF 25V X7R 0508 - Sandelyje:
422132
- Dalis Nr.:
W2A43C472MAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 4700PF 25V X7R 0508 - Sandelyje:
356881
- Dalis Nr.:
W2A45A270KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 27PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
5827
- Dalis Nr.:
W2A45A101JAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
4783
- Dalis Nr.:
W2A45A151JAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 150PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
4923
- Dalis Nr.:
W2A43C471KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 470PF 25V X7R 0508 - Sandelyje:
316089
- Dalis Nr.:
W2A45A271KAT2A - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP ARRAY 270PF 50V NP0 0508 - Sandelyje:
4312
