TAJB106K016H
AVX Corporation
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite TAJB106K016H su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite TAJB106K016H su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | TAJB106K016H |
|---|---|
| Gamintojas | AVX Corporation |
| apibūdinimas | CAP TANT 10UF 10% 16V SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | TAJB106K016H |
|---|---|
| Gamintojas | AVX Corporation |
| apibūdinimas | CAP TANT 10UF 10% 16V SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 4403 pcs |
| Duomenų lapas | TAJ Series, Standard |
| Prekės nuotrauka | TAJB106K016H.jpg |
| Kategorija | Kondensatoriai |
| Įtampa - Įvertinta | 16V |
| Įveskite | Molded |
| Tolerancija | ±10% |
| Dydis / Matmenys | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Serija | TAJ |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 1411 (3528 Metric) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Gamintojo dydžio kodas | B |
| Lifetime @ Temp. | - |
| "Lead Spacing" | - |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.083" (2.10mm) |
| funkcijos | General Purpose |
| Gedimo greitis | - |
| ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) | 2.8 Ohm |
| Išsamus aprašymas | 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm |
| Talpa | 10µF |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose AVX Corporation serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4403 AVX Corporation TAJB106K016H gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
TAJB106K020RNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 20V SMD - Sandelyje:
405969
- Dalis Nr.:
TAJB106K016SNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 16V SMD - Sandelyje:
349145
- Dalis Nr.:
TAJB105M050YNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 1UF 20% 50V SMD - Sandelyje:
89959
- Dalis Nr.:
TAJB105M035H - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 1UF 20% 35V SMD - Sandelyje:
5191
- Dalis Nr.:
TAJB106K025RNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 25V SMD - Sandelyje:
385509
- Dalis Nr.:
TAJB106K016YNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 16V SMD - Sandelyje:
312197
- Dalis Nr.:
TAJB106K020K - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 20V SMD - Sandelyje:
4426
- Dalis Nr.:
TAJB105M035ANJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 1UF 20% 35V SMD - Sandelyje:
90235
- Dalis Nr.:
TAJB105M050RNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 1UF 20% 50V SMD - Sandelyje:
84734
- Dalis Nr.:
TAJB106K020RNJV - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 20V SMD - Sandelyje:
387255
- Dalis Nr.:
TAJB106K016RNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 16V SMD - Sandelyje:
390962
- Dalis Nr.:
TAJB106K006RNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 6.3V SMD - Sandelyje:
472203
- Dalis Nr.:
TAJB106K010TNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 10V 1210 - Sandelyje:
983903
- Dalis Nr.:
TAJB105M035RNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 1UF 20% 35V SMD - Sandelyje:
302334
- Dalis Nr.:
TAJB106K010RNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 10V SMD - Sandelyje:
945146
- Dalis Nr.:
TAJB106K016RSJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 16V SMD - Sandelyje:
318415
- Dalis Nr.:
TAJB106K025HNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 25V SMD - Sandelyje:
218103
- Dalis Nr.:
TAJB105K050RNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 1UF 10% 50V SMD - Sandelyje:
115333
- Dalis Nr.:
TAJB106K010HNJ - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 10V SMD - Sandelyje:
86610
- Dalis Nr.:
TAJB106K020H - Gamintojai:
AVX Corporation - apibūdinimas:
CAP TANT 10UF 10% 20V SMD - Sandelyje:
5669
