AM-1816CA
Panasonic
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite AM-1816CA su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite AM-1816CA su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | AM-1816CA |
|---|---|
| Gamintojas | Panasonic |
| apibūdinimas | SOLAR CELL AM 96.7MM X 56.7MM |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Atleidimas nuo mokesčio / RoHS netaikomas |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 1000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.917 | $3.526 | $2.351 | $2.155 | ||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | AM-1816CA |
|---|---|
| Gamintojas | Panasonic |
| apibūdinimas | SOLAR CELL AM 96.7MM X 56.7MM |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Atleidimas nuo mokesčio / RoHS netaikomas |
| Turimas kiekis | 15687 pcs |
| Duomenų lapas | Amorphous Silicon Solar Cells, Photosensors |
| Prekės nuotrauka | AM-1816CA.jpg |
| Kategorija | Jutikliai, keitikliai |
| Įtampa @ Pmpp | 3V |
| Įtampa - atvira grandinė | 4.9V |
| Įveskite | Amorphous |
| Dydis / Matmenys | 3.807" L x 2.232" W x 0.043" H (96.70mm x 56.70mm x 1.10mm) |
| Serija | Amorton |
| Galia (vatais) - maks | 252µW |
| Paketas / dėžutė | Cells |
| Kiti vardai | 166643014 869-1005 AM-1816CA-DGK-E AM1816CA |
| Darbinė temperatūra | -10°C ~ 60°C |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption |
| Išsamus aprašymas | Amorphous Solar Cell 252µW 4.9V |
| Dabartinis @ Pmpp | 84µA |
| Srovė - trumpasis jungimas (ISC) | 94µA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Panasonic serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 15687 Panasonic AM-1816CA gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
AM-16106 - Gamintojai:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - apibūdinimas:
PUSHBUTTON SWITCH - Sandelyje:
5887
- Dalis Nr.:
AM-20.000MAGE-T - Gamintojai:
TXC Corporation - apibūdinimas:
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD - Sandelyje:
116554
- Dalis Nr.:
AM-22.5792MALI-T - Gamintojai:
TXC Corporation - apibūdinimas:
CRYSTAL 22.5792MHZ 16PF SMD - Sandelyje:
142931
- Dalis Nr.:
AM-20.000MAPE-T - Gamintojai:
TXC Corporation - apibūdinimas:
CRYSTAL 20.000MHZ 12PF SMD - Sandelyje:
140509
- Dalis Nr.:
AM-20.000MALI-T - Gamintojai:
TXC Corporation - apibūdinimas:
CRYSTAL 20.000MHZ 16PF SMD - Sandelyje:
117124
- Dalis Nr.:
AM-18.080MALV-T - Gamintojai:
TXC Corporation - apibūdinimas:
CRYSTAL 18.0800MHZ 8PF SMD - Sandelyje:
115848
- Dalis Nr.:
AM-18.432MAGQ-T - Gamintojai:
TXC Corporation - apibūdinimas:
CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD - Sandelyje:
123685
- Dalis Nr.:
AM-24.000MAGE-T - Gamintojai:
TXC Corporation - apibūdinimas:
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD - Sandelyje:
96989
- Dalis Nr.:
AM-16103 - Gamintojai:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - apibūdinimas:
PUSHBUTTON SWITCH - Sandelyje:
5185
- Dalis Nr.:
AM-16107 - Gamintojai:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - apibūdinimas:
PUSHBUTTON SWITCH - Sandelyje:
4535
- Dalis Nr.:
AM-18.080MEMV-T - Gamintojai:
TXC Corporation - apibūdinimas:
CRYSTAL 18.080MHZ 8PF SMD - Sandelyje:
114800

