MS22ASW13
NKK Switches
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MS22ASW13 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MS22ASW13 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MS22ASW13 |
|---|---|
| Gamintojas | NKK Switches |
| apibūdinimas | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.059 | $2.016 | $1.926 | $1.702 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $1.68 | $1.658 | $1.366 | $1.277 | ||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | MS22ASW13 |
|---|---|
| Gamintojas | NKK Switches |
| apibūdinimas | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 23574 pcs |
| Duomenų lapas | MS Series Miniature Slides Datasheet |
| Prekės nuotrauka | MS22ASW13.jpg |
| Kategorija | Jungikliai |
| Įtampos įvertinimas - AC | 125V |
| Nutraukimo stilius | PC Pin |
| Perjungti keliones | 2.20mm |
| Perjungti funkciją | On-On |
| Serija | MS |
| Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | MS22ASW13-RO MS22ASW13-RO-ND |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 85°C |
| Darbo jėga | - |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mechaninis gyvenimas | 100,000 Cycles |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| funkcijos | Epoxy Sealed Terminals |
| Elektros gyvenimas | 25,000 Cycles |
| Išsamus aprašymas | Slide Switch DPDT Through Hole |
| Dabartinis įvertinimas | 6A (AC) |
| Susisiekite su laiku | Non-Shorting (BBM) |
| Kontaktinė medžiaga | Silver Alloy |
| Susisiekite su Finish | Silver |
| Grandinė | DPDT |
| Pavaros tipas | Standard |
| Pavaros medžiaga | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Pavaros ilgis | 5.10mm |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose NKK Switches serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 23574 NKK Switches MS22ASW13 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
SIT8209AI-G1-25E-166.660000X - Gamintojai:
SiTime - apibūdinimas:
-40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1 - Sandelyje:
22222
