X9317TS8Z-2.7
Intersil
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite X9317TS8Z-2.7 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite X9317TS8Z-2.7 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Gamintojas | Intersil |
| apibūdinimas | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.805 | $1.622 | $1.329 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Gamintojas | Intersil |
| apibūdinimas | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 25609 pcs |
| Duomenų lapas | X9317 |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - tiekimas | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tolerancija | ±20% |
| Temperatūros koeficientas (tipas) | ±300 ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-SOIC |
| Serija | XDCP™ |
| Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) | 400 |
| Atsparumas (omai) | 100k |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Darbinė temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Kotrų skaičius | 100 |
| Grandinių skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atminties tipas | Non-Volatile |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Sąsaja | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC |
| Konfigūracija | Potentiometer |
| Bazinės dalies numeris | X9317 |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Intersil serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 25609 Intersil X9317TS8Z-2.7 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
X9317TS8IZ-2.7T1 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Sandelyje:
5380
- Dalis Nr.:
X9317TS8I-2.7 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Sandelyje:
5174
- Dalis Nr.:
X9317TS8-2.7T2 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Sandelyje:
4452
- Dalis Nr.:
X9317TV8IT1 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Sandelyje:
4831
- Dalis Nr.:
X9317TV8I-2.7T2 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Sandelyje:
4866
- Dalis Nr.:
X9317TS8I-2.7T1 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Sandelyje:
5369
- Dalis Nr.:
X9317TV8-2.7T2 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Sandelyje:
4528
- Dalis Nr.:
X9317TV8-2.7 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Sandelyje:
4013
- Dalis Nr.:
X9317TS8-2.7T1 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Sandelyje:
5978
- Dalis Nr.:
X9317TS8IZ - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Sandelyje:
4352
- Dalis Nr.:
X9317TS8I-2.7T2 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Sandelyje:
5407
- Dalis Nr.:
X9317TS8Z - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Sandelyje:
25341
- Dalis Nr.:
X9317TS8IZ-2.7 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Sandelyje:
4966
- Dalis Nr.:
X9317TV8I-2.7 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Sandelyje:
5694
- Dalis Nr.:
X9317TV8I-2.7T1 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Sandelyje:
4827
- Dalis Nr.:
X9317TV8-2.7T1 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Sandelyje:
5510
- Dalis Nr.:
X9317TS8Z-2.7T1 - Gamintojai:
Intersil - apibūdinimas:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Sandelyje:
5754

