ST26ED00
E-Switch
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite ST26ED00 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite ST26ED00 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | ST26ED00 |
|---|---|
| Gamintojas | E-Switch |
| apibūdinimas | SWITCH TOGGLE DPST-NO 20A 125V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.187 | $2.078 | $2.023 | $1.968 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $1.913 | $1.804 | $1.531 | $1.449 | ||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | ST26ED00 |
|---|---|
| Gamintojas | E-Switch |
| apibūdinimas | SWITCH TOGGLE DPST-NO 20A 125V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 24143 pcs |
| Duomenų lapas | ST26ED00 DrawingST2 Series Datasheet |
| Prekės nuotrauka | ST26ED00-001.jpg , ST26ED00-002.jpg |
| Kategorija | Jungikliai |
| Įtampos įvertinimas - AC | 125V |
| Nutraukimo stilius | Screw Terminal |
| Perjungti funkciją | Off-Mom |
| Serija | ST2, LAMB |
| Panel Cutout Matmenys | Circular - 12.00mm Dia |
| Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | 34-ST26ED00 EG4827 |
| Darbinė temperatūra | -20°C ~ 85°C |
| Montavimo tipas | Panel Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | - |
| Apšvietimo tipas, spalva | - |
| Apšvietimas | Non-Illuminated |
| funkcijos | - |
| Elektros gyvenimas | 6,000 Cycles |
| Išsamus aprašymas | Toggle Switch DPST-NO Panel Mount |
| Dabartinis įvertinimas | 20A (AC) |
| Grandinė | DPST-NO |
| Įvorės sriegis | M12 x 1 |
| Pavaros tipas | Standard Round |
| Pavaros medžiaga | Brass, Nickel Plated |
| Pavaros ilgis | 17.50mm |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose E-Switch serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 24143 E-Switch ST26ED00 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
ST2600C26R0 - Gamintojai:
Electro-Films (EFI) / Vishay - apibūdinimas:
SCR PHASE CONT 2600V 4800A R-PUK - Sandelyje:
4923
- Dalis Nr.:
ST26L5S5ZQJ3J9662 - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
SWITCH ROCKER SP3T 6A 125V - Sandelyje:
4394
- Dalis Nr.:
ST26C31BTR - Gamintojai:
STMicroelectronics - apibūdinimas:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 TSSOP - Sandelyje:
184860
- Dalis Nr.:
ST26C31BN - Gamintojai:
STMicroelectronics - apibūdinimas:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 DIP - Sandelyje:
96169
- Dalis Nr.:
ST26C32ABN - Gamintojai:
STMicroelectronics - apibūdinimas:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-DIP - Sandelyje:
150134
- Dalis Nr.:
ST26L5S5ZQJ3J9622 - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
SWITCH ROCKER SP3T 6A 125V - Sandelyje:
3984
- Dalis Nr.:
ST26L3S3V1B - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V - Sandelyje:
4227
- Dalis Nr.:
ST26C32ABTR - Gamintojai:
STMicroelectronics - apibūdinimas:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-TSSOP - Sandelyje:
180861
- Dalis Nr.:
ST26025A - Gamintojai:
STMicroelectronics - apibūdinimas:
TRANS PNP DARL 100V 20A TO-3 - Sandelyje:
54940
- Dalis Nr.:
ST26C32ABDR - Gamintojai:
STMicroelectronics - apibūdinimas:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC - Sandelyje:
182682
- Dalis Nr.:
ST26C31BDR - Gamintojai:
STMicroelectronics - apibūdinimas:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 SOIC - Sandelyje:
144108
