QS1 KQS1 BK N C
C&K
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite QS1 KQS1 BK N C su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite QS1 KQS1 BK N C su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Gamintojas | C&K |
| apibūdinimas | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.834 | $14.294 | $13.695 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $12.839 | $12.411 | $11.726 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Gamintojas | C&K |
| apibūdinimas | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 3144 pcs |
| Duomenų lapas | QS, RS Switch Modules Datasheet |
| Prekės nuotrauka | QS1 KQS1 BK N C.jpg |
| Kategorija | Jungikliai |
| Įtampos įvertinimas - DC | 30V |
| Įtampa - tiekimas | - |
| Įveskite | Navigation Switch, 2 - Axis |
| Nutraukimo stilius | Card Edge |
| Perjungti funkciją | 4-Way Directional |
| Serija | QS |
| Panel Cutout Matmenys | - |
| Išvestis | Digital (Mechanical Switch) |
| Kiti vardai | *QS1 K*QS1 BK N C *QS1 KQS1 BK N C 840300-0501 CKN9538 QS1KQS1BKNC |
| Darbinė temperatūra | -25°C ~ 85°C |
| Darbo jėga | - |
| Montavimo tipas | Panel Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mechaninis gyvenimas | 1,000,000 Cycles |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Funkcijos, Ekstra | - |
| funkcijos | - |
| Elektros gyvenimas | 1,000,000 Cycles |
| Išsamus aprašymas | Navigation Switch, 2 - Axis Digital (Mechanical Switch) Output |
| Dabartinis įvertinimas | 100mA (DC) |
| Kontaktinė medžiaga | - |
| Susisiekite su Finish | - |
| Pavaros tipas | Rocker |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose C&K serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 3144 C&K QS1 KQS1 BK N C gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
QS10.241-A1 - Gamintojai:
PULS, LP - apibūdinimas:
AC/DC CONVERTER 24V 240W - Sandelyje:
174
- Dalis Nr.:
QS101XXB24 - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
INDICATOR 10MM FIXED BL 24V SLDR - Sandelyje:
32180
- Dalis Nr.:
QS1 KQS1 BK S C - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V - Sandelyje:
4551
- Dalis Nr.:
QS101XXHG110 - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 110V - Sandelyje:
36916
- Dalis Nr.:
QS10.481-D1 - Gamintojai:
PULS - apibūdinimas:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - Sandelyje:
191
- Dalis Nr.:
QS10.121-A1 - Gamintojai:
PULS - apibūdinimas:
DIN RAIL PWR SUPPLY 180W 12V 15A - Sandelyje:
158
- Dalis Nr.:
QS101XXB12 - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
INDICATOR 10MM FIXED BL 12V SLDR - Sandelyje:
31827
- Dalis Nr.:
QS10.241-C1 - Gamintojai:
PULS - apibūdinimas:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - Sandelyje:
223
- Dalis Nr.:
QS10.241-D1 - Gamintojai:
PULS - apibūdinimas:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - Sandelyje:
274
- Dalis Nr.:
QS101XXHB220 - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 220V - Sandelyje:
23818
- Dalis Nr.:
QS101XXHG220 - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 220V - Sandelyje:
44988
- Dalis Nr.:
QS101XXHB110 - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 110V - Sandelyje:
25089
- Dalis Nr.:
QS101XXG24 - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
INDICATOR 10MM FIXED GR 24V SLDR - Sandelyje:
49465
- Dalis Nr.:
QS101XXG12 - Gamintojai:
APEM Inc. - apibūdinimas:
INDICATOR 10MM FIXED GR 12V SLDR - Sandelyje:
48368
- Dalis Nr.:
QS10.481-A1 - Gamintojai:
PULS - apibūdinimas:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - Sandelyje:
167
