CRD16CM0CB
C&K
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite CRD16CM0CB su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite CRD16CM0CB su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | CRD16CM0CB |
|---|---|
| Gamintojas | C&K |
| apibūdinimas | SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 45 pcs | 90 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.78 | $1.703 | $1.626 | $1.548 | ||
| 135 pcs | 270 pcs | 540 pcs | 1035 pcs | ||
| $1.393 | $1.239 | $1.20 | $1.084 | ||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | CRD16CM0CB |
|---|---|
| Gamintojas | C&K |
| apibūdinimas | SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 36362 pcs |
| Duomenų lapas | CRD Series 10mm Dip Coded Rotary Switches |
| Prekės nuotrauka | CRD16CM0CB-001.jpg , CRD16CM0CB-002.jpg |
| Kategorija | Jungikliai |
| Plaunamas | Yes |
| Įtampos įvertinimas | 20VAC/DC |
| Nutraukimo stilius | PC Pin |
| Serija | CRD |
| Pikis | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pakuotė | Tube |
| Kiti vardai | *CRD16CM0CB CKN6175 |
| Darbinė temperatūra | -20°C ~ 85°C |
| Pozicijų skaičius | 16 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mechaninis gyvenimas | 30,000 Steps |
| Ilgis | 0.393" (10.00mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis virš valdybos | 0.256" (6.50mm) |
| funkcijos | Process Sealed |
| Elektros gyvenimas | 20,000 Steps |
| Išsamus aprašymas | Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 0.4VA 20VAC/DC |
| Dabartinis įvertinimas | 0.4VA |
| Kontaktinė medžiaga | Beryllium Copper |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Grandinė | Hexadecimal Complement |
| Kūno medžiaga | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Pavaros tipas | Rotary for Tool |
| Pavaros lygis | Flush, Recessed |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose C&K serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 36362 C&K CRD16CM0CB gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
CRD1680-7W-Z - Gamintojai:
Cirrus Logic - apibūdinimas:
REFERENCE DESIGN CS1680 - Sandelyje:
5795
- Dalis Nr.:
CRD1616-9W-Z - Gamintojai:
Cirrus Logic - apibūdinimas:
REFERENCE DESIGN FOR CS1616 - Sandelyje:
5009
- Dalis Nr.:
CRD16CW1CB - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Sandelyje:
23234
- Dalis Nr.:
CRD1631-9W-Z - Gamintojai:
Cirrus Logic - apibūdinimas:
REFERENCE DESIGN CS1631 230V - Sandelyje:
4946
- Dalis Nr.:
CRD16CW1AB - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Sandelyje:
22035
- Dalis Nr.:
CRD16CM0SBR - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Sandelyje:
24521
- Dalis Nr.:
CRD16RL1AB - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V - Sandelyje:
21751
- Dalis Nr.:
CRD16CM0SK - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Sandelyje:
4590
- Dalis Nr.:
CRD16CL1AB - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Sandelyje:
20933
- Dalis Nr.:
CRD16CM0CK - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Sandelyje:
5291
- Dalis Nr.:
CRD16CM0SKR - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Sandelyje:
4285
- Dalis Nr.:
CRD1616A-9W-Z - Gamintojai:
Cirrus Logic - apibūdinimas:
BOARD EVAL FOR CS1616 - Sandelyje:
4115
- Dalis Nr.:
CRD16CM0AB - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Sandelyje:
24944
- Dalis Nr.:
CRD16RM0AB - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V - Sandelyje:
28735
- Dalis Nr.:
CRD16RL1CB - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V - Sandelyje:
21058
- Dalis Nr.:
CRD1615A-8W-Z - Gamintojai:
Cirrus Logic - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR CS1615 - Sandelyje:
4629
- Dalis Nr.:
CRD1616A-8W-Z - Gamintojai:
Cirrus Logic - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR CS1616 - Sandelyje:
4924
- Dalis Nr.:
CRD16CM0AK - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Sandelyje:
5039
- Dalis Nr.:
CRD16CM0SB - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - Sandelyje:
27613
- Dalis Nr.:
CRD1630-9W-Z - Gamintojai:
Cirrus Logic - apibūdinimas:
REFERENCE DESIGN CS1630 120V - Sandelyje:
5615
