MAAM-011184-TR1000
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MAAM-011184-TR1000 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite MAAM-011184-TR1000 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | MAAM-011184-TR1000 |
|---|---|
| Gamintojas | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| apibūdinimas | IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 8MSOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.411 | $1.26 | $1.134 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $1.033 | $0.932 | $0.836 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | MAAM-011184-TR1000 |
|---|---|
| Gamintojas | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| apibūdinimas | IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 8MSOP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 36225 pcs |
| Duomenų lapas | MAAM-011184 |
| Kategorija | RF / IF ir RFID |
| Įtampa - tiekimas | 5V |
| Bandymo dažnis | 300MHz |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-MSOP-EP |
| Serija | - |
| RF tipas | CATV |
| Pakuotė | Original-Reel® |
| Paketas / dėžutė | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| P1dB | 21.7dBm |
| Kiti vardai | 1465-1748-6 |
| Triukšmo pav | 2.5dB |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Pasiekti | 21dB |
| Dažnumas | 5MHz ~ 300MHz |
| Išsamus aprašymas | RF Amplifier IC CATV 5MHz ~ 300MHz 8-MSOP-EP |
| Dabartinis - tiekimas | 95mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Aeroflex (MACOM Technology Solutions) serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 36225 Aeroflex (MACOM Technology Solutions) MAAM-011184-TR1000 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
MAAM-011191 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Sandelyje:
5289
- Dalis Nr.:
MAAM-011177-1SMB - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR MAAM-011177 - Sandelyje:
5644
- Dalis Nr.:
MAAM-011177-TR1000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Sandelyje:
4690
- Dalis Nr.:
MAAM-011156-TR1000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 16QFN - Sandelyje:
30037
- Dalis Nr.:
MAAM-011182-TR1000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP 45MHZ-1.2GHZ 8DFN - Sandelyje:
45657
- Dalis Nr.:
MAAM-011206-TR1000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP 0HZ-15GHZ 6DFN - Sandelyje:
5435
- Dalis Nr.:
MAAM-011191-1SMB - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR MAAM-011191 - Sandelyje:
5051
- Dalis Nr.:
MAAM-011206-TR3000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP 0HZ-15GHZ 6DFN - Sandelyje:
16812
- Dalis Nr.:
MAAM-011117-001SMB - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR MAAM-011117-TR100 - Sandelyje:
279
- Dalis Nr.:
MAAM-011191-TR2500 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Sandelyje:
5091
- Dalis Nr.:
MAAM-011177-TR3000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Sandelyje:
5461
- Dalis Nr.:
MAAM-011191-TR1000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Sandelyje:
5917
- Dalis Nr.:
MAAM-011206-SMB - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR MAAM-011206 - Sandelyje:
280
- Dalis Nr.:
MAAM-011186-TR1000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC AMP DIFF CATV VAR GAIN 48QFN - Sandelyje:
13123
- Dalis Nr.:
MAAM-011177 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Sandelyje:
4755
- Dalis Nr.:
MAAM-011117-TR1000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP GP 50MHZ-2.7GHZ 8DFN - Sandelyje:
5084
- Dalis Nr.:
MAAM-011162-TR1000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP 5MHZ-1.2GHZ SOT89-3 - Sandelyje:
52152
- Dalis Nr.:
MAAM-011177-TR2500 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Sandelyje:
5674
- Dalis Nr.:
MAAM-011185-TR1000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 16QFN - Sandelyje:
31603
- Dalis Nr.:
MAAM-011191-TR3000 - Gamintojai:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - apibūdinimas:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Sandelyje:
4237

